Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány meghívott hozzájuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány meghívott hozzájuk, de másik városból való, busszal mennék, de nembiztos, hogy eltalálok hozzájuk, mertmég csak egyszer voltam náluk. Nagyon gáz ha megkérem, hogy jöjjön elém a buszmegbe? :S

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2010. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem gáz:D
2010. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. jún. 24. 12:15
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem se ;)
2010. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy google maps és print:D
2010. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaja google map. Amúgy egyáltalán nem gáz. Még az sem, ha megmondod neki az okát.
2010. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a barátommal 8 hónapja vagyok együtt, de még mindig kihívom a buszra elém, pedig már szinte "családtag" vagyok náluk :) Én azért nem megyek elé,mert ő általában kocsival jön:D:D
2010. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hátjó, de te lány vagy, azúgy más :P am már megvolt, semmi gáz nemvolt benne, ő alapból jönni akart :) köszi a válaszokat ;)
2010. jún. 25. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!