Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon szeretek, de nem merem elmondani neki. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Tök jóban vagyunk meg minden.Meg kérdeztem tőle barátjának tart e és aztmonta igen ,de beleszerettem és nemtudom mit tegyek?
2011. nov. 15. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki mást nem tehetsz.. .esetleg még önsajnálod magad egy ideig amikor már bepasizott és akkro meg már mindegy lesz
2011. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De van egy baj.Az a baj elfelejtettem leírni hogy nemvok csúnya se meg semmi mindent próbáltam azon kívül hogy megmontam volna neki.Buszon át adtam a helyemet neki meg minden.De a suli leg csinosabb lányának is én tetszek de akkor is nekem ő kel de nemtudom hogy mondjam el neki

mer van egy barátom aki mindig elkiséri mivel ugyan arra laknak.Meg neki több dolgot elmond mint nekem deh a havberomnak már van csaja. Járunk úszni is de csomó mindenből kihagynak.Pesten lakom, de ez mind1.Van egy ojan beteségem hogy 1es tipusú cukorbetegség deh ugyan ugy élek mint akárki más,emiatt nem merem

szal röviden ennyi

2011. nov. 15. 20:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy cukros vagyok,de az iskola legjobb pasija
2011. nov. 15. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Minél előbb mond el neki, hogy te többet érzel már iránta, és szeretnéd komolyabbra venni a kettőtök közti dolgot! Ha egyszer bekerülsz egy csajnál a "barát zónába" onnan már nehéz kikerülni, úgyhogy ne húzd tovább. Anno 15-16 évesen én is hasonló helyzetbe voltam egy lánnyal, sokáig nem tudtam mit tegyek, hogyan mondjam el neki, hogy szeretem...Aztán egyszer csak összejött egy másik sráccal akivel most is együtt vannak, utána barátságunk is szép lassan elmúlt, mivel szinte minden szabadidejét a sráccal tölti. Azóta is verem a fejem a falba, hogy nem léptem, és húztam az időt. Lépjél, ne járj úgy mint évekkel ezelőtt én! Sok sikert!
2011. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. nov. 16. 18:36
 6/6 anonim válasza:
Én bennem már csak akkor lenne bátorság ha bepasizott :/ :S
2012. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!