Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátkozik vagy ez több? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozik vagy ez több? Mi van, ha van barátnője?

Figyelt kérdés
5 éve megláttam a fiút Pesten az egyik könyvtárban. Volt barátom, tehát annyira nem is érdekelt,csak felfigyeltem rá. Egyszer láttam valami csajjal. Aki a barátnője lehetett. Ez volt 5 éve. Úgy hozta a sors, hogy 1 éve egyik vizsgán megismerkedtünk. Akkor kölcsönkérte a számológépemet. Majd nála maradt, visszaadta később a könyvtárban. Majd megint tőlem kérte el. Többször eljátszotta. Volt hogy odaült mellém megérintett amikor beszélünk. És minden egyes találkozásnál a tanulással kezdtük, utána meg mindig mint valami rapid randi. Kiderítettük egymásról a dolgokat. Állatok, italok, születés és lakhely, stb. De a barát-barátnő téma nem jött fel. Nyáron ne találkoztunk, nem beszéltünk. Szeptemberben láttam őt megint, odajött, egyik barátnőm is ott volt, aki elkért asráctól egy könyvet online verzióban. A csaj ráírt a srácnak aki elküldte neki, majd nekem is, pedig nem kértem. Azóta beszélgetünk. Nem minden nap. de hetente 2 hetente. És ő nem egy nagy chatelő. Tehát keveset is, de relatíve sokat. Volt már, hogy incselkedett velem, hogy visszaadja a gépemet, ha megbeszéljük a visszaadás feltételeit, stb. Vizsgám után írt, hogy hogy sikerült, gondolt rám. Egyszer mutattam egy lányt, aki szép, ő meg mutatta az egyik képét a lánynak, amin én vagyok, és mondta, hogy neki az a lány jobban tetszik, és rám mutatott. Sok egyéb dolgot is fel tudnék sorolni, miért gondolom, hogy tetszek neki. Viszont lehet csak barátkozik. Szerintetek?

2018. okt. 19. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretne többet is de lehet csak szimplán közvetlen. A legjobb megkérdezni.
2018. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is olyan mintha bátortalanul, de érdekelnéd, de az is lehet, hogy csak " lebegtet". Jó lenne tisztázni mielött még beleélnéd nagyon magad!
2018. okt. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem bejössz neki azért csinálja ezt! Elkéne egyszer mennetek kettesbe valahova és megbeszélni mindent.
2018. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!