Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik legyenek a beszédtémák a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik legyenek a beszédtémák a randin, séta közben?

Figyelt kérdés
A kínos csend gáz... O_O Ezt kell elkerülni! A lényeg, hogy önmagunk legyünk, ne szinészkedjünk. De mégis, milyen témákat tudtok javasolni? Nektek milyen témakörök jönnek be, amikor randiztok valakivel? Ám tudom fontos, hogy odafigyeljek arra mit mond a másik, valamint olyan témát válasszunk ami kellemes és sokat lehet róla beszélgetni! Én arra gondoltam, hogy olyan dolgokról főként, amit ő kedvel!
2010. jún. 24. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
jövőbeli tervek,hobbi,sorozatok,zene
2010. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a kínos csend... Na az tényleg nagyon kínos tud lenni. De kis gyakorlással simán ki lehet küszöbölni. Annyi a titok, hogy figyelj arra, amit a másik mond. Ha figyeltél rá és nem csak előző 10 másodpercet tudod visszajátszani, akkor mindig tudsz kérdezni valamit. Pl.: elmeséli, hogy a barátnőjével tegnap kicsit összekaptak, megkérdezed min. Elmondta és nem jut eszedbe semmi? Kérdezd meg, hogy mióta ismerik egymást? Elmondta és még mindig semmi, kérdezd meg, hogy honnan ismerik egymást (nyilván oviból, vagy suliból, de a lényeg a kínos csend elkerülése), és mi van a többi barátnőjével.


Ráadásul mindig van egy-két mentő kérdés: Pl.: "Hogy telt a napod?" Ezekből mindig lehet annyi információt szerezni, hogy tovább tudjátok folytatni a beszélgetést. A lényeg, hogy figyelj. Mellékhatásként jelentkezhet, hogy a lányok amúgy is nagyon szeretik, ha figyelnek rájuk ;)

2010. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!