Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ötletetek első randihoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ötletetek első randihoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az Október 27-28-as hétvégén ha minden jól megy végre tudok randizni azzal a hölggyel, akit nagyon kedvelek, viszont, nincs ötletem mit lehetne csinálni. Sajnos nem igazán vagyok jártas ebben a dologban, eddig egyetlen barátnőm volt és rajta kívül mással nem is voltam randizni. Így nem igazán tudom, hogy hova lehetne menni első randira? Vagy túlgondolom és egy mozi elég lenne? Örülnék ha tudnátok ötleteket adni. :) Előre is köszönöm szépen. 23/F



2018. okt. 22. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Az állatkert télen különösen szép :')
2018. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam, de félek, hogy esni fog az eső, eláztatni meg nem akarom szegényt.
2018. okt. 22. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Mwlyik város? Nagy v kicsi?
2018. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Budapest
2018. okt. 22. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha száraz az idő, akkor Margit-sziget, Városliget.

Ha esik az eső, akkor mozi a Westendben és ha eláll az eső, akkor még mindig ki tudtok sétálni a Margit-szigetre.

Esetleg, ha még meg van, a Vérmezőnél van egy vasutas kocsi, ami egyébként pizzázó is, nagyon romantikus volt, mikor párommal oda betértünk.

2018. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Énis a Városliget-Margitsziget között vacilláltam, csak tartok az esőtől.
2018. okt. 22. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért a végén üljetek be valahova (kávézó, teázó), mert elég hűvös van így ősszel.
2018. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mindenképp úgy akarom, hogy egy korai vacsi szerűségre meghívom őt.
2018. okt. 22. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!