Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten milyen szórakozóhel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten milyen szórakozóhelyen/étteremben futhatok össze külföldi lányokkal?

Figyelt kérdés

Igényes külföldi lányt keresek magam mellé, angol, francia, német vagy esetleg spanyol nyelvterületről. :)


A négerek és az arabok nem vonzanak, tehát nem egy mecsetben akarok randizni. :D



2016. márc. 19. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nobu :)
2016. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Wow, köszi! Szuper helynek tűnik és soha nem jártam még ott. Épp, mint egy külföldi.. :D
2016. márc. 19. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha itteni a kereseted, nem is nagyon fogsz.

Amúgy, tényleg csak tipp, de jobban jársz, ha magadat adod elő külföldinek(szarul beszélni az angolt mindenki tudja) a magyar nőknek.

Egyfelől a mieink valamivel szebbek, másfelől szinte csattan a bugyi a padlón, ha akcentust hallanak...

2016. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
You's a window shopper.
2016. márc. 19. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:

mori2 tele van külföldiekkel

(legalábbis pasikkal, de gondolom nőkből is sok külföldi van :D)

2016. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

...Pedig a magyarok a legjobbak, erre rájönnének, ha éltek volna már együtt házasságban osztrákkal, sok éves kapcsolatban franciával és spanyollal...

Lehet h csak éppen mindig a jókat fogtam ki a magyarokbol, de szerintem a magyar pasik illedelmesek, igényesek, tanultak, érdekesek, jók az ágyban, és ...khm, jok a méreteik:D

2016. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jesszusom, 6-os!

Szinte látom, hogy egy ilyen blaszfémia nyomán felkerekedik a férfiellenes légió és kiegyenesített kaszákkal a ellened vonul...


Pedig én már kezdtem elhinni 2-3 hónap GyK-s olvasgatás után, hogy én is egy kisfarkú, udvariatlan, tanulatlan, nőverő vagyok.

Amúgy komoly igazság van abban, amit mondasz, csak a külföldi férfiaknak ritkán van lehetőségük bizonyítani a valódi oldalukat, ami meglehetősen sovén és valóban nem valami udvarias.

2016. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!