Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak le akkar fektetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak le akkar fektetni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel megismerkedtem és rá 1gy napra már szerelmet valót és nagyon rámenős mindenképen azt akkarja ,hogy jöjünk össze és szerintem le akkar fektetni.
2010. jún. 24. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Hülyegyerek akkor minek kérdezed meg? Szerinted én ismerem ezt a stricit?
2010. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
...
2010. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kapd be
2010. jún. 24. 18:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki a megismerkedés utáni első napon rögtön szerelmet vall,azt nem is kell komolyan venni!Szerintem is csak a szexre játszik,vagy csak hülyül és szédít.
2010. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem az a srác nagyon fiatal lehet és éretlen,szerelemben mindenképp,fogalma sincs arról mi az a szerelem.Lehet csak kedveskedni akart ezzel.Nagyon megkedvelt téged és ily módon fejezte ki az érzéseit.Nem hinném,hogy azért vallott szerelmet,mert leakar fektetni!

Ui: aki könnyen szerelembe esik,hamar ábrándul...

Timi: ) 23/L

2010. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

gyere össze vele, kúrasd meg magad, aztán írd ki te is a "terhes lettem?" kérdést.



te balf.sz. úgyis tod h meg akar fektetni, akkor minek kérdezed meg? agyilag egy szinten vagytok, akkor már akár dughattok is

L/26

2010. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves 26/L!


Ennél alantasabb szinten már csak Te vagy.Szánalmas,ahogy két sorból megállapítod,ki milyen ember,és kinek mennyi esze van.Tudod a stílus maga az ember.Én a stílusod alapján egy utolsó prolinka ítéllek meg például.Tudod,a Kérdező nem kioktatást kért,hanem véleményt.Felnőtt nő létedre sajnálatos,hogy ez a feladat meghaladta a képességeidet!Ennyi.

2010. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1 napra rá már szerelmet vallott? Csak nem Ted Mosby, az építész az?
2010. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket ♥
2010. jún. 24. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Lassan írom, hogy te is megértsd: MINDEN FIÚ MEG AKAR FEKTETNI! (Még én is!)


Van még kérdésed ?

2010. jún. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!