Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most tényleg csak le akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg csak le akar fektetni?

Figyelt kérdés

van egy pasi már egy éve ostromol, de eddig nem engedtem neki semmit csak smároltunk. Természetesen utána eltünt majd ostromolt ujra aztán megint eltünt majd ujra ostromolt. és ez igy megy már egy kerek éve. Én elküldtem párszor, egyértlemüen is és nem túl egyértelmüen is. nemrég meg elkezdett ölelgetni meg olyan jelzéseket közölt mintha.. tudjátok. aztán valamelyik nap megkérdezte hogy mikor szexelünk? de elég poénosnak hangzott..bár nem tudom. nem akarok naiv lenni. én nem csak szexet akarnék, de csalodni sem szeretnék benne.

Szerintetek mivan vele?


2011. márc. 22. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ja, a smárolás elég egyértelmű jele az elküldésnek, ugye?

Határozott nő lehetsz.


Tényleg, mot mit szeretnél? Ezt a pasit nem fogod tudni "betörni", az ő szívéhez nem a hasán keresztül vezet az út, inkább húsz centivel lejjebb keresd...

2011. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

miután smároltam vele elküldtem.

De most komolyan mit akarsz ezzel hogy husz centivel lejjebb keressem?

Szerinted attol hogy lefekszem vele belém szeret? nemhiszem.

a kérdés még mindig arról szól ő mit akar. nem arról hogy én mit akarok :)

2011. márc. 22. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Smárolsz aztán elküldöd. Tuti komolyan lehet venni.

Amúgy meg arra gondolt, hogy sz*pd le, aztán meg hagyjátok egymást. A fiú is ezt szeretné.

2011. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyj ki egy jó baszást.
2011. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!