Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (Főleg apák) Ti tiltanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Főleg apák) Ti tiltanátok a 18-19 éves lányotokat a randizástól/fiúktól?

Figyelt kérdés

2018. okt. 26. 17:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de magasra tenném a lécet minőség terén.
2018. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
#1: azaz lepippantod a pasit előtte, hogy lásd elég nagy van neki, és nem gyorstüzelő?
2018. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az alatt, hogy magasra tennéd a lécet mire gondolsz? Miknek kell megfelelnie a fiúnak?
2018. okt. 26. 17:58
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Mindig is szánalmasnak találtam, mikor egy apa, túlzottan játssza a védelmező szerepet. 18-19 évesen a lányok már cselekvőképes, felnőtt emberek, pofám se lenne tiltani. Meggyőződésem, hogy tud magának egy értelmes, tisztelettudó, intelligens fiút találni, akivel randizgat, vagy kapcsolatot ápol.
2018. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mivel felnőtt nő.. Érdekes nevelés ahol egy szavazó polgárt eltiltanak a normális párkapcsolat kereséstől..
2018. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha normálisan nevelte volna az ilyen apa a lányát, akkor nem gondolkodna a tiltáson.
2018. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Engem nem nevelt normálisan apám (leginkább sehogy sem), világéletemben mindig is tiltott mindentől, így 19 évesen még mindig tabu volt a fiúzás. Gondolod, hogy szót fogadtam? 17 éves korom óta folyton voltak fiúim, egyéjszakás kalandok, mindenféle lázadás és ismerkedés az ellenkező nemmel, pedig bulizni csak szombaton mehettem, és éjfélre legkésőbb mindig otthon kellett lennem. Semmi értelme tiltani, ha az a lány akar valamit, akkor megoldja. Annyiban tud reménykedni csak, hogy nem teljesen ostoba az a lány, és ésszel szegi meg az általa felállított értelmetlen szabályokat.


Lassanként nálam is esedékes lesz a gyerek-kérdés, és ahogy a férjem mondta, a szigorú nevelésnek és állandó tiltásnak semmi más eredménye nem lesz, csak megtanul a gyerek jól hazudni. Nálam bevált, szemrebbenés nélkül bárki szemébe belehazudok akármit, gyakorlatilag minden nap csináltam, amíg el nem költöztem otthonról, nekem nem nagy ügy. Nincs értelme ilyesmit tiltani, és én majd nagyon fogok igyekezni, hogy próbáljak eltérni apám példájától (nem lesz egyszerű, de a férjem szerencsére normális).

2018. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt hiszi h a szigorúan nevelt őrzött lánykák szüzek az esküvőiken nagyot tévednek,megoldják iskolába munkába,null 24 be zárva tartani meg hát bűncselekmény..
2018. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Lazy Lover ***** válasza:
36%
el de azért emg nézzném kivel megy randira
2018. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

Nem, de amelyik egyszer is megalázná, a füleit a kezébe adnám. 🙂


Még nem vagyok apuci. 😃

2018. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!