Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (Főleg apák) Ti tiltanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Főleg apák) Ti tiltanátok a 18-19 éves lányotokat a randizástól/fiúktól?

Figyelt kérdés

2018. okt. 26. 17:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen. Inkább engedni kell, és nyitottnak lenni, amikor meg akarja beszélni a tapasztalatait. Van lányom és már most rendszeresen kérdezgetem, hogy ki tetszik neki, stb. Remélem, hogy így majd ha nagyobb lesz, az ilyen témákban is könnyebben el fogja mondani, ha valami bántja, vagy valamiben bizonytalan. Van egy nővérem is, akit eléggé kontrolláltak, és az nagy hiba volt. Később lettek visszafordíthatatlan következményei.
2018. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Persze, felnőtt embert tiltani valamitől... Elég középkori gondolkodás.
2018. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda h ennyien hazudják h szinglik otthon ..közbe a baráti összejövetelekre párral jönnek van aki több évessel..
2018. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Normalis pasiktol nem.
2018. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
részegen megverném (rossz apa lennék)
2018. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Előző mégis kit vernél meg részegen a randi partnert v a lányod? Mondjuk mindegy melyiket, rossz rossz apa lenél igen.. Le kéne szokni a piáról---

58N

2018. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Tarkón vágnám az apját, ha tiltaná a felnőtt lányát a pasizástól! A barátok szerzésétől nem akarja esetleg?

Nem vagyok annak a híve, hogy óvjuk mindentől a kölköt. Inkább tiniként kapja a naivítása miatt az első pofonokat, amikor anyu apu még tud segíteni. Utána elég nehéz lesz.

2018. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
# 16 csak vicceltem
2018. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen felnőtt. Persze a szememfénye, de 18-19 évesen már mit kéne tiltani? Mi közöm hozzá?

Felajánlom a segítségemet, amiben tudom, de innentől már az ő saját élete, amivel azt kezd, amit szeretne/tud.

2018. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!