Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma reggel a villamoson volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel a villamoson volt egy szép nő, aki állandóan nézett. Közelebb másztam, hogy megszólítsam. Mikor odaértem, leszállt és átment a hátsó vagonba. Szerintem azt akarta hogy utána somfordáljak, beszélgetni. Hátul egy ember volt. Jól gondolom?

Figyelt kérdés
2018. okt. 31. 19:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Úristen... Én is szálltam már le villamosról, meg maradtam fenn metrón pedig szállnom kellett volna, mert valaki elmebeteg módon bámult, közelebb jött és BÁMULT. Ezt inkább menekülésnek hívják, nem pedig felhívásnak hogy kövess lécci... Tipikus zaklató vagy aki még el is hiszi hogy arra vágyik a másik hogy ott lihegj, ahelyett hogy észrevenné magát ...
2019. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!