Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöhetnék össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze egy sztárral?

Figyelt kérdés

13 éve van egy férfi, aki teljesen megfogott és azóta is minden egyes nap csak rá tudok gondolni.

Egyáltalán nem a sztárt látom benne, hanem egy teljesen átlagos hétköznapi embert, akivel a mindennapjaim el tudom képzelni életem végéig. Szinte minden egyes dolgot tudok róla, több ezer videót láttam már róla és mindben olyan, mint én. Teljesen ugyanazokat gondolja mindenről, mint én. A reakciói is ugyanazok mindenre, mint nekem.

Ezeket nem bebeszélem magamnak, meg vagyok róla győződve, hogy legalább 90%-ban egyformák vagyunk (mert 100%-os nem létezik).

Biztos vagyok benne, hogy nagyon jól kijönnénk. Anno egy interjúban le kellett írnia, milyen lányt keres, és pont olyat, mint én. Mindketten szeretnénk, ha titokban maradna a kapcsolat,, a média és a rajongók miatt.

Fogalmam sincs, hogyan tudnám ezt a tudtára adni. Több százezer rajongótól kaphat ilyen levelet.

Amerikában lakik, így esélytelen a találkozás. DE! Pár hónap múlva jönnek Magyarországra meg Bécsbe is koncertezni. Mindkettőn ott leszek.

Nem tudom mit csináljak. Én nem az az ember vagyok, aki a rajongókkal ordítva meg bőgve tombolni akar és nyalizni neki.

Szimplán, mint embert megismerni, és ha szimpatikusak lennénk egymásnak a való életben is, akkor boldog kapcsolatban lenni vele. Tudom, nagyon nehéz lehet egy világsztárral, de én meg vagyok győződve, hogy működne köztünk.

Mit tehetnék, hogy kettesben tudjak vele találkozni? Hogy tudnám nem tolakodó módon a tudtára adni?

Kérlek segítsetek...

26 N



2018. nov. 1. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

> Szinte minden egyes dolgot tudok róla, több ezer videót láttam már róla


Creepiness & cringe lvl 100

2018. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lol, ilyen velem is volt. Azért ne vedd biztosra, hogy tényleg annyira egyformák vagytok, soha nem lehet tudni, hogy élőben hogy viszonyulnátok egymáshoz - lehet, hogy úgy már nem vonzódnál hozzá, vagy a közös dolgok ellenére neki nem tetszenél.

De ha annyira érdekel, akkor vegyél VIP jegyet, vagy nézd meg, hogy kikkel dolgozik (manager, asszisztens stb.) és velük próbáld meg felvenni a kapcsolatot.

2018. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szinte minden egyes dolgot tudok róla, több ezer videót láttam már"


Meg sok ezer lany hiszi ugyanezt.

Biztos lehetsz benne, hogy nem kivancsi rad. Ideje felnonod. Az ilyen tinis dolgokon 26 evesen tul kene lenni.

2018. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a tizenhároméves korban meglátott "szerelmeden" nem tudtál túllépni mostanra? És "Szinte minden egyes dolgot tudok róla, több ezer videót láttam már róla és mindben olyan, mint én."?? És "Tudom, nagyon nehéz lehet egy világsztárral, de én meg vagyok győződve, hogy működne köztünk."???


Saját érdekedben remélem, troll vagy, és a kérdésed kamu.

2018. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!