Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogász fiúk! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogász fiúk! Ti összejönnétek egy művész lánnyal akinek nincs diplomája csak piti munkákból él. Vagy Csak diplomások jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva soha nem barátkoztam egyetemistákkal mert mind el vannak szállva maguktól hogy ők diplomásak lesznek.De most megismerkedtem valakivel aki bebizonyította az ellenkezőjét de lehet hogy hosszútávon nem én leszek a befutó :D
2015. nov. 2. 00:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
Végzettség alapján akarsz párt találni / választani?
2015. nov. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jogász, de a diploma sosem volt szempont. 22/F Nem attól lesz egy nő a szememben értékes, vagy okos, inteligens, bölcs, érett...



22/F

2015. nov. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem végzettség alapján választok párt!:D De most éppen egy ilyen tetszik,ez még nekem is új hát ez van!
2015. nov. 2. 00:26
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vivi, te vagy az?
2015. nov. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én remélhetőleg az leszek, jelen pillanatban egyetemista vagyok. Őszintén szólva engem cseppet sem érdekelne, hogy az adott lány jogot tanul, tescoba dolgozik, vagy atomfizikus. Személy szerint nekem nincsenek igazán barátaim egyetemen, mert mind felfuvalkodott, sznob hülye gyerek, akik el vannak szállva attól, hogy hova járnak és mit tanulnak. Heveny hányinger kerülget, amikor ilyen kis nyomorékok öltönyben, aktatáskával járnak suliba, meg mennek a Gundelbe 80 ezer forintért jogászbálra. Szerencsére jómódú családban élek, de vidéken, egy kis faluban, és sokkal de sokkal jobban szeretem ezt, és azt itt lévő embereket, mint a sznob hülye gyerekeket Pesten. Leírás alapján a srác is hasonló, szóval hajrá :D
2015. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Pénzt akarok vagy egy embert.

Személyiségfüggő te hiperokos.

2015. nov. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem érdekel a nők végzettsége. 2 szakot csinálok most egyszerre az egyetemen, 2 éven belül remélhetőleg két alapdiplomám is lesz.


Ami számít egy nőben külsőre: Legyen átlagos/szép arcú és legyen átlagos/vékony alkatú, úgy általában pedig nekem tetsző.


Belsőre: Legyen kedves, aranyos, törődő, gondoskodó természetű.


Randizok gimnazistákkal is, randizok már dolgozó lányokkal is és randizok egyetemen kívül más képzésben résztvevő lányokkal is.


Az hogy ki mit dolgozik/tanul, nekem egy nőben nem sokat mond arról, hogy alkalmas-e mellém.

22/F

2015. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

lefordítom magyarra, hogy mindenki értse

menő manó pénzemberek, járnátok egy csóró tehenészlánnyal?

2015. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8: Ja, csak a legtöbb férfit nem érdekli hogy egy lány mennyire csóró/gazdag, ha ettől függetlenül szép.
2015. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hidd el kicsit sem vagyok csóró :) csak nem élek luxusban,pedig azt is megszerezhetném ha akarnám.És képzeld r*hadtul nem örültem a ténynek h egyetemista fiúba zúgtam bele mert szerintem is sznobok...ő is kicsit az,de velem mindig tisztelet tudó és kedves.
2015. nov. 2. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!