Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor melyik igaz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor melyik igaz? Facebbok nem társkeresésre való - írják sokan. Ugyanakkor EGYRE TÖBB olyan véleményt hallok és olvasok, hogy ott találták meg életük párját. Érdemes próbálkozni ismeretlen lányokkal, vagy vissza se írnak majd?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 08:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Ha jól nézel ki, bárhol szívesen ismerkednek veled a lányok, akár facebookon is. Ha nem nézel ki jól, akkor pedig sehol sem lesz sikered.
2018. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem mercedessnek vagy bmw-nek támaszkodsz a profilképeden akkor vissza se fognak írni hanem te leszel a zaklató.
2018. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Az élet minden területe jó társkeresésre, ahol mind két nem, jelen van. Nekem erre egy villamos megálló tökéletes helyszin volt. Szerintem társkeresésre, pont az arra létesitett helyek a legrosszabbak.
2018. nov. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Van autóm, de nem Mercedeszem, és a gyakorizók többségével (ahol kivétel nélkül mindenki jóképű ipse) szemben nekem átlagos külsőm van. De legalább nem randa! :DD Csak ők hiszik azt, hogy a nőknek izom és pénz kell, semmi más. :D
2018. nov. 2. 08:53
 5/18 anonim ***** válasza:

Az internet is egy lehetőség arra, hogy megtaláld azt megfelelő párt magadnak.

De előtte fogalmazd meg magadnak nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak és csak ezekre összpontosíts.


Én egy közösségi oldalon (donna.hu) ismertem meg párom, akivel 5 és fél éve együtt vagyunk boldogan.

2018. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Erről komolyan ki kell írni egy kérdést, nem tudod magadtól eldönteni? Ismerkedni bárhol lehet. Valaki írta a villamosmegállót, én pl a munkahelyemen ismertem meg a páromat. Egyik hely sem "társkeresésre való", de ettől még előfordulhat, hogy ott találod meg a párodat. A facebookon szerintem mondjuk elég minimális az esély - bár a villamosmegállóról is ezt gondolnám, aztán mégis :)
2018. nov. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Csak a villamosmegálló nem "direkt" hely. Oda kell fellépés is, illetve egy jó szöveg. A társkeresők, vagy maga az Orcakönyv ezzel ellentétben "direkt" hely, ahol félreérthetetlenül megcélzod a kiszemelt hölgyet, és ő így azonnal tudja mi a célod a megkereséssel.


De ebben benne van az is, hogy vagy foglalkozik veled - vagy vissza sem ír, mert hát szerinte: "a Face nem társkeresésre való!!!"

2018. nov. 2. 08:57
 8/18 Lazy Lover ***** válasza:
Hülyeség tele van társkereső csoportokkak ill jön a facebook társkereső funkció
2018. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni lehet, csak ne sértődj vérig ha vissza sem írnak. Sok embernek az ismeretlenektől jövő üzenetet a facebook egy másik mappába teszi, ahol nem is látják, hogy valaki írt nekik.
2018. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Nem tudod magadtól eldönteni?"


Komolyan nem tudod megérteni, hogy egy rahedli lány/nő írja ki (mi több - üvölti), hogy: "a Face nem társkeresősre való!!!"


Miközben egy halom (legalább 50 %) embertől hallom egyre többször, hogy a "nem értitek meg, hogy nem társkeresősre való!!!" oldalon találták meg párjukat, illetve egy-egy barátjuk az ő párjat.


Igen, eltaláltad, ezek fényében tényleg nem lehet eldönteni!

2018. nov. 2. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!