Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Este a vonaton találkoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este a vonaton találkoztam egy lánnyal segítséget kért mert lemerült a telefonja és az enyémet használta. Anyukáját hívta, nagyon jót beszélgettem a lánnyal de a nevét telefonszámát elfelejtettem megkérdezni. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem milyen szöveggel hívjam fel az anyját és kérjem el a lány nevét vagy telefon számát?

2018. ápr. 5. 00:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Tudom ezt nagyon elszúrtam a beszélgetésből azt tudtam meg hogy szigorú családból származik :(
2018. ápr. 5. 00:27
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az anyját azzal az ürüggyel, hogy a lánya még a vonaton fejtett valamit, és szeretnél vele egyeztetni, ezért kéne a száma. Easy
2018. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akárhogy is adod elő, elég creepy lenne, ha idegenként, telefonon a lánya elérhetőségéről faggatnád. Sokkal jobban venné ki magát, ha meghagynád a sajátod, röviden elmondanád, hogy ki vagy, honnan ismered a lányt, és megüzennéd, hogy szívesen beszélnél vele megint. Aztán majd hív, ha úgy gondolja.


OFF Amúgy kétféle film szokott olyen szituval kezdődni, mint amit leírtál, mégpedig a romantikus komédia és a horror. Szurkolok, hogy az előbbi legyen :D

2018. ápr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Vagy, amit az első írt, a nálad lévő telefonszámot felhívod.


Vagy visszakeresed a tel.számot, hogy kihez tartozik.

Ha van egy neved, esetleg lakhelyed, onnantól már könnyen megy.

2018. ápr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat és tanácsokat!A suli nevét tudom de semmi info nincs róla az interneten.
2018. ápr. 5. 00:35
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Amikor megkérdezi a lány, hogy mit felejtettem ott? Mond azt neki, hogy engem! 😅😂 Tudom nyálas, de tuti tetszene neki.
2018. ápr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ostobaság, de facebookon keress rá a telefonszámra, hátha fent van az anyuka és még a telefonszáma is. Ezek alapján lehet, hogy meglesz a lány is az ismerősei vagy a rokonok között. :D
2018. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy megtaláld. Majd azért írd meg a fejleményeket légyszi:)
2018. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Én rendes kiakadnék ha valaki ennyire nyomulna rám. Ijesztő vagy b+
2018. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
" kezit csókolom, tetszik tudni, tegnap a kedves lánya az én telefonomon hívta önt a vonatról...nos, kellemetlen, de hát nem fizette ki a hívás díját... valahogy el kellene érnek, megadná az elérhetőségét?"😀
2018. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!