Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harcolnátok ezért a nőért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcolnátok ezért a nőért? Mennyit várjak?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg itt, azóta rendszeresen beszélgetünk facebookon. Kevés hozzá hasonló hölggyel találkoztam, pedig 29 éves vagyok. Fiatal, ám a gondolkodásmódja korához képest jóval érettebb. Nyitott a világra, történelemre, politikára is nagyjából, kábé mindenre. Intelligens, önálló véleménye van jelenségekről és olyan világnézete, amelyben egyenrangú partnerként kezel minden embert. Mély érzésű és jó hallgató, azonnal megnyíltam neki:-)

A közelmúltban érte csalódás és egy kis időt kért. Voltak kapcsolataim, de mindig elhamarkodtam dolgokat amiket nem kellett volna siettetni. A kérdésem az: szerintetek meddig érdemes távolságtartóan viselkednem? Azonban szeretném ha tudná potenciális jelöltem.



2018. nov. 3. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Mintha rólam írtál volna, csak én 30 vagyok :D

Ugyanabban a helyzetben vagyok, mint a hölgy, nekem is volt egy ordenáré nagy pofáraesésem és az új delikvens, aki udvarol nekem kb holnap megkérné ackezem, annyira sietteti a dolgokat, pedig csak 2 hete járunk és ez kicsit megijesztett...


Szerintem beszélgess vele tovább, érseklődj, meg hívd el találjozni. Hamar le fog esni, hogy többet szeretnél. Majd érezni fogod, hagyd, hogy ő diktálja az ütemet.


30N

2018. nov. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

szimplan mondd meg neki, hogy te mar nagyon megkedvelted, es kerd meg, hogy tudassa veled, amikor mar keszen all kozelebb kerulni.

a siettetessel csak rosszabbat tennel neki. mennyi ideje varsz?

ram a mostani baratom 3 honapot vart, mert megismerkedesunk elott 1 honappal lett vege egy hosszu kapcsolatomnak. akkor sem ereztem meg teljesen keszen magamat, de nem akartam mar jatszani vele, tehat eldontottem, hogy igent mondok. ennek mar lassan 3 eve. bar en meg mindig azt mondom, hogy tobb idore lett volna szuksegem, de azt is megertem, hogy egy ferfi nem akar felevig varni, foleg, ha fel tole, hogy mas elcsavarna a no fejet.

2018. nov. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az majd őtőle függ, hogy mennyit várjál, jókat írtak itt előttem.
2018. nov. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
*Egyébként szerintem nyilván érdemes; csak egy bizonyos időponton túl már sok lesz; tehát egy évnél már talán elgondolkoznék, hogy nem ő az igazi, és keresnék valaki mást. Most megpróbálom átgondolni, hogy vajonm mennyi időt várnék max valakire; hát félévnél többet tuti nem; szerintem mondjuk olyan 4 és fél hónap körül lehet énnálam a max például.
2018. nov. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*Amúgy nincs miért harcolnod. Vagy érez ő is irántad ekkora vonzalmat -illetve képes rá, ha már túltette magát a másik srácon- és akkor lehet valami, esélyes lehet; vagy pedig nem jössz be neki, és lehet, hogy soha nem jön el az az idő, hogy számodra azt mondja, hogy készen áll már az ismerkedésre, és túltette már magát; vagy amúgy lehet, hogy bevallaná, ha nem lennél az esete. Szóval vagy esete vagy, vagy nem. Ha igen, akkor van sanszod a nyert ügyedre; vagy pedig ha meg nem jössz be neki, akkor meg fölösleges is harcolni.
2018. nov. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Ezen jó nevettem. Haver, téged lepattintottak, vagy tartaléknak tartanak. Most éppen egy másik pasival ismerkedik, és ha nem jön be, akkor jössz te.

Ne legyél már naív!!! Ha valaki bánatos, akkor társ kell neki, akiben bízhat, nem magány, amitől depressziós lesz...

Ne várj semmit, főleg ne jót. Ne legyél már szamár, ha nem talál lovat!

2018. nov. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Látszik mennyi csalódáson mehettél keresztül. Egy normális ember először magában rendezi le a kétségeit és fájdalmát, nem menekül egyből mindenféle lehetséges jelölthez.

Kösz a válaszokat, tudatom és éreztetem vele hogy rám számíthat, aztán alakul később:-)

2018. nov. 4. 08:54
 8/12 A kérdező kommentje:
Valaki írt privátban de valahogy elkallódott a levél, a hölgy 20 éves és nem 24.
2018. nov. 4. 09:09
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha időt kért, és valóban érdekel és az időkérést őszinte indoknak látod, várj. Azt nem tudom, mennyire működne, ha megkérnéd, hogy keressen, ha már készen áll a közelebb kerüléshez. Ilyen esetben sajnos sokszor az van, hogy mással összejön, te meg leszel a lelki szemetes. Én ezt tapasztaltam, de attól ez a nő még lehet rendes. Viszont érdemes lenne találkozni hívni, mert személyes ismerkedés nélkül könnyen belelovalhatod magad egy álomba.
2018. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
#7 Rajtad meg az látszik, hogy mennyire naív vagy. De nem baj, idővel megérsz te is.
2018. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!