Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen nőtől mit várjon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nőtől mit várjon a férfi?

Figyelt kérdés

Lemondta a randit 2 órával azelőtt arra hivatkozva hogy túl orazik, amit elhiszem neki, dd fenntartással. Eleget hazudtak már nők nekem és nehezen bízom meg bárkiben. Aztán este rám írt hogy hazáért és hogy sajnálja hogy lemondta. Kérdezte milyen volt a napom, beszéltünk de nem tért ki időpontra hogy be pótoljuk csak sajnálta hogy lemondta. Azt mondta, hogy megy tusolni és aludni.


Én nem fogok felkínálni újabb alkalmat az biztos. Lehet hogy közbejött tényleg mert mondta hogy gyakran van túlóra és előző nap mondta hogy nagyon várja a találkozót. Én ezt nem tudom mire vélni.



2018. nov. 5. 21:07
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Várjam meg míg felajanl új időpontot?
2018. nov. 5. 21:08
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem kamu, akkor keresni fog. Én a helyedben ezért a nőért többet egy szalmaszálat nem tennék keresztbe.
2018. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha akarod, egy utolso probat tegyel. Tobbet ne.
2018. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Tehát akkor kivárás?
2018. nov. 5. 21:17
 5/24 A kérdező kommentje:
Eddig naponta beszéltünk, mondta hogy örül neki.
2018. nov. 5. 21:18
 6/24 anonim ***** válasza:
30%

Felejtsd el haver.

Enfem is sok ilyen szopatott már be.

Én már nem foglalkozok ilyenekkel.

2018. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Általában annak kell új időpontot javasolni, aki az előzőt lemondta. Szerintem várj, hogy ő jelentkezzen. Ha nem, akkor felejtős.
2018. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Legfeljebb egyszer kérhetsz randit, de neki kellett volna új időpontot ajánlania.
2018. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%

Velem ezt egyszer(!!!!!) lehet bejátszani.


Ha tényleg hirtelen benntartják a munkahelyen, akkor rettenetesen sajnálkozna és kérné, hogy szervezzetek egy másik időpontot.


Ha tusol és elmegy aludni, akkor én a helyedben szarnám le.


Fel tudnál nézni egy ilyen személyiségű nőre?

2018. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

"Én nem fogok felkínálni újabb alkalmat az biztos"


Akkor meg mi a kérdés? Ő nem kért új időpontot, te sem fogsz, akkor ez ennyi volt.

2018. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!