Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csúnya alacsony csóró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya alacsony csóró férfi azt várjon el, amit nyújtani tud és ne akarjon jó nőt, mert úgysem lesz neki vagy várjon a nagy Ő re, mert egyszer mindenki megtalálja a párját és előbb utóbb úgyis fog jönni egy csinos lány az életébe?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 12:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

A jó nő relatív. A csinos is az. A Nagy Ő meg hülyeség.


Amúgy azon kívül, hogy csúnya, alacsony és csóró vagy, mit tudsz nyújtani egy kapcsolatban? Ezen kellene gondolkozni...

2017. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Azt hiszem ez elég egyértelmű. Bár várhatsz álmaid nőjére, de akkor egyedül fogsz megöregedni. Ha te nem tudsz nyújtani semmit, akkor milyen alapon várod el a másiktól?
2017. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

Azt még tedd hozzá, hogy a pasi nem csak szegény, hanem ronda és kisfarkú is.

Így aztán garantált, hogy az övé lesz a legjobb csaj a városban.

2017. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Ha te nem tudsz nyújtani semmit, akkor milyen alapon várod el a másiktól?


Nyilván semmit, de a párkapcsolatok, szerelmek nem a logikán alapulnak, ezt szerintem te is láthatod.....

2017. márc. 22. 12:38
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Marhára unalmas minden nap ez a csúnya és/vagy kövér vagyok, a szüleimmel élek 34 évesen, lehet-e gyönyörű 22 éves csajom kérdés.
2017. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Marhára unalmas minden nap ez a csúnya és/vagy kövér vagyok, a szüleimmel élek 34 évesen, lehet-e gyönyörű 22 éves csajom kérdés.


Lehet unalmas, de nekünk férfiaknak jobban számít a külső és erre vágyunk attól még hogy ilyenek vagyunk, és igen nyilván változtatni nem akarunk ezen, mert baromi nehéz dolog és így kényelmesebb!!!!!!!!!

2017. márc. 22. 12:43
 7/26 anonim ***** válasza:
96%

"Lehet unalmas,"


Minek teszed fel, és miért nem olvasod el a másik 600 ugyanilyen kérdésre adott választ. Aminek a felét lehet, hogy szintén te tetted fel.

2017. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Jo no mit akara szerinted egy ilyen ferfitol?
2017. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

Én egyszerűen csak megpróbálkozom annál a nőnél aki megtetszik, ennyi. Nem szoktam túlgondolni, vagy bármit latolgatni.


Vagy összejön, vagy nem.


Szerencsére a goromba, megalázó elutasítás nagyon ritka, így nem nagy ügy újra és újra próbálkozni.

2017. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
Vótmá'.
2017. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!