Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti nem vagytok belefár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti nem vagytok belefáradva ebbe az örökös szépítkezésbe, hogy mindig tetszetek a pasiknak?

Figyelt kérdés

Kérdésem nem a huszonéveseknek szól.


Gondolok itt a havi kétheti kozmetikus h feszes üde legyen az arcbőr.


3 napi hónaj és láb között szőrtelenítés


reggel esti arclemosó krémezés


reggel esti arckrémezés, szemránckrémek


hajfestés őszülő hajszálak ellen


lábgyantázás


hajmosások, hajpakolások, hajkrémezés naponta, kétnaponta


testápolózás reggel


sportolás


fodrászhoz járkálás


vitaminok értendkiegészítők


alkalmankéni sminkelgetés, vagy napi


Mennyi pénzt költetek ezekre?


Nem arról van szó jó, csak h mindig előlről kell kezdeni.


És még a fickók mondják h a nőknek nem kell semmit tenni csak szétteni a lábukat..pfff.


Nektek van olyan időszak mikor nem érdekelnek ezek és hagyjátok a szőrt csak úgy megnőni, ősz hajat lenőni, lógó arcbőrrel nem foglalkozni


hajmosást elfelejteni....?


2018. nov. 6. 00:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%

Olyan nincs, hogy hagyom a szőrt nőni (idegbajt kapok tőle, annyira szúr), ősz hajam és lógó bőröm nincs. Hajmosást max akkor hagyom ki, ha beteg vagyok.

A felsoroltaknak amúgy mi közük a pasikhoz? Ezeket inkább magam miatt csinálom, nekem lesz jobb tőlük..



Gondolok itt a havi kétheti kozmetikus h feszes üde legyen az arcbőr.

- nem járok kozmetikushoz, nem kell.


3 napi hónaj és láb között szőrtelenítés

- fürdésnél +2 perc, nem megerőltető, és nem a pasik miatt csinálom, ha nem megyek ki a házból egy hónapig, akkor is szőrtelenítek


reggel esti arclemosó krémezés

- nem fárasztó, a napi rutin része, mint a fogmosás, azt se veszem macerának... 2 perc


reggel esti arckrémezés, szemránckrémek

- na ehhez meg aztán percek se kellenek, kb 15 másodperc :D és ezt se a pasik miatt csinálom, hanem mert konkrétan fáj a bőröm, ha kiszárad


hajfestés őszülő hajszálak ellen

- festegesse a kórság... még nem őszülök, de ha meg igen, akkor bumm, ez van.


lábgyantázás

- borotválom, 2 perc a két lábam


hajmosások, hajpakolások, hajkrémezés naponta, kétnaponta

- hetente mosom... régen kétnaponta kellett, azt tényleg gyűlöltem


testápolózás reggel

- nem kell


sportolás

- ezt nem is teljesen értem... nyilván élvezetből csinálom, ha fárasztónak és macerának ítélném, nem tenném


fodrászhoz járkálás

- sajnos ehhez valóban lusta vagyok


vitaminok értendkiegészítők

- ebben semmi fárasztó nincs... vitamint nem szedek, inkább változatosan eszek, de étrendkiegészítőt használok más okból (aminek köze sincs a pasikhoz), nincs vele baj, néha elfelejtem bevenni és kész


alkalmankéni sminkelgetés, vagy napi

- sminkelgessen a búbánat :D na jó, egy szempillaspirálom van, ha fancy kedvemben vagyok, akkor azt haználom... 800 ft, kitart egy évig, és fél perc, nem nagy kunszt

2018. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
34%
nem foglalkozom ezzel. kozmetikus pl sose látott még. akinek nem tetszem, égjen ki a szeme.
2018. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, mire kaptam tulajdonképpen 0%-ot? A kérdésre válaszoltam, az már hasznosnak számít, vagy nem?

Esetleg valaki számára bántó, amit írtam, vagy mi?

2018. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%
Bennem sincs megfelelési kényszer. Ápolt vagyok, de ehhez nem kell kozmetikushoz járnom, semmi baj a bőrömmel, fodrász is maximum félévente lát, egyáltalán nem sminkelek, arc/test/hajápolókra pedig nem költök sokat, van bevált márkám, amit használok és akkor veszek újat, amikor elfogy a régi. Az a havi egy hajfestés sem vág földhöz, pont ahogy a napi fürdés és a napi 3 fogmosás sem. Sport helyett rengeteget gyaloglok és hétvégente túrázok vagy hegyet mászok, ami egyben az egyik hobbim is, szóval szintén nem megerőltető. Ezek a dolgok ugyanúgy a rutinom részei, amikor nem vagyok kapcsolatban, szóval teljesen független a férfiaktól.
2018. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem járok kozmetikushoz, a testem 2hetente epilálom, nem kenem magamat semmilyen bőrápolóval, nem kell festetnem a hajamat és a smink is kimerül a szemhéjtus-szemöldök festék kombóban. Sportolni valóban sportolok, sokat és keményen, de azt nem azért csinálom, mert tetszeni akarok bárkinek is, hanem mert úgy érzem jól magamat és így maradok egészséges. Vitaminokat is szedek, ugyanezért. Havi kb 15ezer forintom bánja és azért ebbe időben sem kell belehalni...
2018. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"A férfiak komolyan azt hiszik, hogy miattuk veszünk 85 féle árnyalatú rúzst, meg a 10.szemhéjfesték palettát? :D


Hát nem."


Miért,mi miatt veszitek meg? Nők közötti "Ki a legszebb a vidéken" játék? Ok,de aki a legszebb,az kapja a legtöbb figyelmet a férfiaktól,azért ez mellett ne menjünk el.Sok nőben már az is örömet okoz,ha lenézheti magában a "guvvadtszemű nyálcsorgatókat"

2018. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ezt a sok hülyeséget..

Már értem miért mondja rokon huszonéves férfi hogy nem lehet normális nőt találni... amelyik annak tartja magát azzal is elég 1 beszélgetés és kiderül nem az...


Ez a felsorolás akkora értelmetlen hülyeségeket tartalmaz és akkor szépen fogalmaztam...


Ja és nő vagyok, a felsoroltakból semmit se csinálok illetve de heti kétszer vagy egyszer hajat mosok házi természetes dolgokkal, nem bolti vegyszerekkel... És arcot mosni is szoktam naponta-kétnaponta méghozzá vízzel, ki hitte volna ugye. A sport a napi mozgásom mivel nem vitetem a hátsóm motoros járművel hanem lábamat használom + a m

2018. nov. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Folytatás:

+ a munkám... és meg is van a sport azaz természetes, nem túl megerőltető mozgás.


Vitam

2018. nov. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Folytatás 2(hülye telefonom szórakozik)


Vitamint nem szedek mivel ételem a gyógyítószerem azaz tudományosan alátámasztott egészséges étrendet követek, nem vacak divatfogyókúrát meg ki tudja mik vannak még...



És képzeljétek nem vagyok ronda legalábbis visszajelzések szerint. Csak éppen ezek a hülye mai elvárások, gondolkodásmódok, stb teljesen tönkretették az önbizalmamat, nem merek közel engedni senkit magamhoz....


tök szuper dolog ez, a hülyék élnek mint hal a vízben mert minden sarkon találnak hozzájuk hasonlót szép számmal... Míg a normálisak ki vannak közösítve, tönkre vannak téve, kívülállónak érzik magukat mert a hülyék uralta világban félnek a lenézéstől, kinézéstől... Holott ők csak egy normális életre vágynak, normális(valóban normális) emberekkel, közösséggel ahol önmaguk lehetnek.


Nem olyan bonyolult ez ám... A nem túl távoli múltban nem volt lényeges ki mit borotvál vagy sem, kinek hány ruhája van, ki hányszor mos hajat... mégis boldogok voltak az emberek, életen át tartó párkapcsolatok születtek,stb mert az volt fontos ami tényleg fontos. De jó is volt nekik... Nekem meg itt van ez a szépen fogalmazva elrontott világ...

2018. nov. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Majd ha orgeszetek akkor mindent csináltok majd. Most még a magas hormonok tartanak szépnek benneteket!
2018. nov. 7. 02:35
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!