Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti nem vagytok belefár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti nem vagytok belefáradva ebbe az örökös szépítkezésbe, hogy mindig tetszetek a pasiknak?

Figyelt kérdés

Kérdésem nem a huszonéveseknek szól.


Gondolok itt a havi kétheti kozmetikus h feszes üde legyen az arcbőr.


3 napi hónaj és láb között szőrtelenítés


reggel esti arclemosó krémezés


reggel esti arckrémezés, szemránckrémek


hajfestés őszülő hajszálak ellen


lábgyantázás


hajmosások, hajpakolások, hajkrémezés naponta, kétnaponta


testápolózás reggel


sportolás


fodrászhoz járkálás


vitaminok értendkiegészítők


alkalmankéni sminkelgetés, vagy napi


Mennyi pénzt költetek ezekre?


Nem arról van szó jó, csak h mindig előlről kell kezdeni.


És még a fickók mondják h a nőknek nem kell semmit tenni csak szétteni a lábukat..pfff.


Nektek van olyan időszak mikor nem érdekelnek ezek és hagyjátok a szőrt csak úgy megnőni, ősz hajat lenőni, lógó arcbőrrel nem foglalkozni


hajmosást elfelejteni....?


2018. nov. 6. 00:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Én nem akarok senkinek sem megfelelni. Nyilván higiénikus és ápolt vagyok de nem költök erre vagyonokat.
2018. nov. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
A borotvalkozas par perc, a smink 15 perc, a hajmosas alap, senki nem az ellenkezo nem miatt mos hajat :DDD A tobbi dolgot meg akkor csinalom, ha epp olyan kedvem van. Fodraszhoz elmegyek neha, ha latom, hogy kezd toredezni. Az arcborom feszes, mert nem buliztam szet a fejemet 14 eves koromtol kezdve. Igazabol semmi megeroltetot nem teszek, csak egy egyszeru sminket dobok ossze reggelente, megis hetente hallok valami uj kollegarol, akinek epp bejovok... De a ferfiaknal altalaban amugy is eleg alacsony a lec, kb mindenki bejon nekik, aki minimum felvallalhatoan nez ki :D
2018. nov. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

" kb mindenki bejon nekik, aki minimum felvallalhatoan nez ki :D"

Kikérem magamnak a többi férfi nevében is:)

2018. nov. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

Huszonévesen is pont ugyanezt csináltam. Vagy te azt hitted, hogy tényleg minden második lány szőke? És 30 alatt természetesen szőrtelen?

Az arcra, alakra tini kortól érdemes odafigyelni. Aki 30-40 felett kap észbe, az cseszheti. Amikor egy nő abban a korban jól néz ki, abban egy évtized munkája van, nem reggel rakta össze magát.

Egyedül a sminkeléssel nem bajlódok, kozmetikus csinálja a szempillàmat, felteszek egy BB krémet, egy szájfényt, és fél perc alatt kész vagyok. Ennél komolyabb produkcióra csak alkalmakkor vagyok hajlandó.

Ráadásul a legtöbb nő kimondottan élvezi a kozmetikusnál, fodrásznál, körmösnél töltött időt, ahogy a sportot is. Kikapcsol, feltölt, lehet ismerkedni. A körmösöm többet tud az életemről, mint anyám. 😁 Az egyik legjobb barátnőm lett.

2018. nov. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2%

"kb mindenki bejon nekik, aki minimum felvallalhatoan nez ki"


Mert neked csak a hihetetlenül jópékű, sármos férfiak jönnek be? Nem hiszem.. + mi számításba vesszük azt is, hogy 1-2 smink alatt bizony nem az lakik, akinek mutatja magát az illető ;) ti tudtok csalni de mi nem..

2018. nov. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Nem sminkelek minden nap, de a többi meg nem annyira fárasztó.
2018. nov. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem, a legtöbbjét amúgy sem a férfiak miatt csinálom, hanem a magam kedvéért. ÉN érzem jobban magam a bőrömben. A férjemnek meg úgyis mindegy, szeret akkor is, ha látszik a lenövés meg nem selyemsimaságú a lábam. Idegen férfiak meg amúgy sem érdekelnek. Mindezektől csakis nekem lesz jobb, magam miatt csinálom, így nem is fáradok bele.
2018. nov. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

A férfiak komolyan azt hiszik, hogy miattuk veszünk 85 féle árnyalatú rúzst, meg a 10.szemhéjfesték palettát? :D

Hát nem.

2018. nov. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

Egész nap el tudnám viselni, ha másra se lenne gondom, csak szépítkezni és eljárogatni edzeni.

Kihagytad, hogy órákig kell járni a plázákat, hogy találjunk valami szexi fehérneműt, és egy szép cipőt is.

😆

Megnyugtatlak: az ilyen nők nem a saját pénzük költik.

2018. nov. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Kozmetikushoz csak gyantáztatni járok, 3-4 hetente jó fél óra. Reggel-este nem kenek semmit az arcomra, csak megmosom. A hajkrémezésről nem tudom, mi, hajat mosni kb egy héten kétszer szoktam ( a párom sűrűbben amúgy). Fodrászhoz úgy 3 havonta megyek. Vitaminokat, étrendkiegészítőket nem szedek, de nem hinném, hogy ez olyan fárasztó lehet :) Sportolni pedig azért kezdtem el, mert már nem fértem bele a ruháimba. Fárasztó, hogyne, de baromi büszke vagyok az eredményre. Ami sminket munkahelyre felteszek, az kb 2 perc reggelente, az belefér.
2018. nov. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!