Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igent mondott a randira!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent mondott a randira! Viszont 24 évesen még soha nem voltam randin, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy beszélgettem egy lánnyal, nagyon aranyos és tetszik viszont csak 1 délutánt beszéltünk át teljesen értelmetlen dolgokról és hirtelen felindulásból mondtam neki, hogy nagyon élveztem a tegnapi beszélgetésünk és szívesen beülnék vele valahova a közel jövőben. És azt mondta szívesen csak most hétvége nem jó neki mert szalagavató bálja lesz.


Na már most.. Én nem hittem, hogy tényleg bele fog egyezni és most nem tudom mi tévő legyek. Soha nem voltam még randin meg semmi és jóformán semmit se tudunk egymásról... Ő orvosira fog menni én meg raktárban dolgozom... Ő 18 én 24 és még mindig a szüleimmel lakom bár építkezem éppen és készül a kis 40 m2-es garzon házam de majd csak tavasszal lesz kész... Csalódni fog bennem? :(



2018. nov. 6. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell ennyire fosni. Max nem lesz folytatása a randinak. De felesleges előre agyalni.
2018. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Amit mindenki: öltöz fel lazán és elegánsan (randi hely függvényében), csinosítsd ki magad (fürdés, borotválkozás)

Esetleg 1 szál rózsa bónusznak. (opcionális)

Aztán leültök és beszélgettek személyesen és kiderül van-e jövőtök. Kár rágörcsölni.

2018. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, próbálj meg úgy hozzáállni a dologhoz, hogy egyáltalán nincsen tétje, és az egyetlen célként azt tűzd ki, hogy ugyanolyan módon érezzétek kellemesen érezzétek magatokat egymás társaságában, mint az eddigi beszélgetéseitek alkalmával, csak még sokkal jobban, szóval ugyanaz, csak meghatványozva. A lényeg az legyen, hogy mindketten vigyorogjatok az örömtől, bármilyen röhejesnek is tűnik így elsőre leírva.
2018. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

add magad és ne feszülj rá :)

rózsa nem kell mert elriasztod :) de legyél önmagad mint ha egy haverod lenne. az a tuti recept :) sok sikert

2018. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Milyen az a 40 nm2-es garzon ház??
2018. nov. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne feszulj ra:)

Legyél laza, beszédes, kerdezgesd az eleterol stb

Virágot ne vegyél szerintem, legalábbis nekem fura lenne

2018. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!