Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most barátzónának tekinthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most barátzónának tekinthető vagy tényleg megfogtam az Isten lábát ezzel a nővel?

Figyelt kérdés

Nehéz eldönteni. Gyakran beszélünk/találkozunk és szeretnénk megismerni egymást mélyebben, a harmadik találkozó alkalmával elhúzta a kezét, azt mondta, hogy az előző kapcsolata eléggé megviselte és lassabban akar haladni az ismerkedési fázisban, szeretne mélyebben megismerni mielőtt belemegy egy kapcsolatba.


Miből lehet leszűrni, hogy barátzóna vagy nem? Vagy ilyen nem létezik? A lényeg, hogy látom rajta, hogy ő is kedvel és szeretné. Mondta, hogy ehhez idő és közös programok kellenek, hogy "összemelegedjünk".


Biztosan vannak olyan esetek, melyben hosszú ismeretség után jönnek össze a felek, pl. egyik barátom is 10 hónap 'haverság' után jött össze a párjával.



2018. nov. 7. 07:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Ha a kezét sem engedte megfogni 3 randi alatt, akkor az bizony vastagon barátzóna. Első randin már csóknak kellene lenni.
2018. nov. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem leszek népszerű a véleményemmel, de leírom. Szerintem annak akit megviselt az előző kapcsolata (nincs még túl rajta) , annak felesleges még elkezdeni ismerkedni. Másrészről meg ha minden nap tartalmasan beszéltek és hetente több alkalommal találkoztok, azért legkésőbb egy hónap elteltével tudnia kéne mit akar tőled. Ha ilyen feltételekkel 1 hónap után még egy csók sem történt, akkor felesleges rà számítani. Ezt nőként írom.
2018. nov. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Ez még nem barát zóna, de nem is az isten lába.

Te vagy a hézagtöltő két kapcsolat között, aki segít feledtetni vele az exét, és visszaadja az önbizalmát. Pár hónap múlva megmondja, hogy bocs, de nem működik a kémia, vagy nincs túl az exén. Aztán két hét múlva látod, hogy másik pasival falják egymást.

2018. nov. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Értem, de én még nem találkoztam ilyen érett nővel, és szeretnék a dolognak időt hagyni. Mint mondtam a legjobb barátom 10 hónapig ismerkedett egy lánnyal és után mentek "első randira", olyanok mint két tojás és nagyon jól megvannak egymással.
2018. nov. 7. 07:56
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha a harmadik randin még a kezét sem engedi megfogni, akkor ez bizony barátzóna a köbön.
2018. nov. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanazt akartam írni, mint 3-as, mert elsőre nekem is ez jutott az eszembe.
2018. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Várja az alfát akin kilovagolhatja a bánatát, míg te ápolod a lelkét. Neki jó időtöltés téged hitegetni, mi alatt majd egy alfa spermáját nyeli le.
2018. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy mi van? Elmondod, hogy szeretnéd tudni, hogy lehet-e köztetek több, mint barátság, mert te arra vágysz. Csikarj ki belőle egy konkrét választ. Nem biztos, hogy barát zóna, az sem biztos, hogy még az előzőt siratja. Lehet, hogy egyszerűen tanult a hibáiból, és meg szeretne ismerni, mielőtt kapcsolatba kezd. A férjemmel én is így voltam, az előző pasi után megfogadtam, hogy csak akkor teszek meg bármit is a következő párommal, ha tényleg vágyom rá. Nem lesz első csók az első randin, ha én még nem akarom. Sokkal jobb volt így, végre nem csak a férfinek volt jó érzés az érintés, hanem nekem is. Az őszinteségre alapoztuk az egészet, és meg is tudott maradni. Szóval, hajrá!
2018. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos az utolsónak kell igazat adnom. Szeretném azt hinni, hogy vannak olyan nők, akiknek tényleg csak idő kell és szeretné megismerni a másikat, de sajnos a tendencia nem ezt mutatja. Példának okáért: Nemrég megismertem egy aranyos, kedves lányt, aki intelligens, egyáltalán nem az a mai fb ribi generáció, akinek kint van mindene. Első randin beszélgettünk, hülyültünk, jól elvoltunk. Kicsit próbáltam hozzá közeledni, de nagyon finoman, mert mondta, hogy nagy csalódás érte, nem akar semmit sem elkapkodni. Nah a sok finom utalásom semmire sem vezetett. A randi végén ebből elegem lett, és bemondtam az All-In-t. Átmentem kicsit erőszakosabb, magabiztosabb, határozottabb alfába, szemébe mondtam, hogy mit is szeretnék (szex). Tudod mi történt? Kb. 10 perc múlva már rajtam lovagolt :D. Szeretném azt hinni, hogy nem ez a kicsit parasztabb, nyersebb stílus kell a nőknek, én is ilyen nőt keresek, de sajnos kezdem feladni:)
2018. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos ezek nem jó jelek. Lehet valaki akármennyire padlón egy kapcsolat után, ha találkozik valaki olyannal, aki tényleg bejön neki, akkor engedi megfogni a kezét, átölelni, stb. Egyszerűen örül, hogy van valaki, akihez "odabújhat". Sőt, ha működik a kémia, akkor seperc alatt jön ki abból a gödörből (más téma, hogy ha még nem dolgozta föl az előző kapcsolatát, akkor később azért még lesznek problémák).
2018. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!