Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok mennyire tolerálják ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyire tolerálják ha egy férfi érzékeny és első randin már sírva fakad hogy mennyire átverték a nők?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor sírni szoktam első randin hogy milyen szemetek a nők mert elutasítottak stb. Eddig nem értékelték a lelkem a nők. Van olyan aki ezt értékeli
2018. nov. 10. 13:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Úgy érted az önsajnáltatást?
2018. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted egy férfi attól érzékeny, hogy sír? Ne csodálkozz, hogyha mindenki otthagy rögtön emiatt. Ki tudna férfiként tekinteni egy önsajnáltató bőgőmasinára, aki ráadásul még lelkiismeret-furdalást is kelt azokban, akikkel randizik, hogyha el merik hagyni, akkor milyen rossz lesz neki? Jézusom...
2018. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem önsajnálat ez egyszerűen csak érzelmesség
2018. nov. 10. 13:58
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
:D
2018. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Ugy kepenrohognelek h akar meg a pultoscsajt is odahivnam, h nevessen egy jot o is :D
2018. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Hidd el, hogy nem is fogják értékelni a lelked, ha első randin sírva fakadsz, hogy mennyire szemét volt veled mindenki..


Én egyébként sokszor sírtam el magam találkozók alkalmával, de közel sem az első találkozókon.

2018. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Miért szemét attól valaki, mert elutasít valaki mást? Nem mi döntjük el, hogy ki tetszik nekünk és ki nem. Ezt senki nem "direkt" csinálja.
2018. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Szóval azért szemét valaki, mert te egyoldalúan kinézted, és ő ezt nem akarja?


Hát röhögve hagynálak ott a randi közepén!

2018. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
93%
Férfiként írom, irtó gáz szituáció.
2018. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Nagy valószínűséggel az az első randi egyben az utolsó is.

Nem baj, ha egy férfi érzelmes, az sem baj, ha elsírja magát, DE. Mindennek megvan a helye és ideje.

Hogyha az első randin temetői hangulat van, és elveszed az életkedvemet, hát biztos hogy nem én foglak meggyőzni arról, hogy a nők nem is szemetek.

2018. nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!