Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja sok nő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja sok nő, hogy első randin a férfi fizessen sokat?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon de lány ismerős is mondja, hogy a férfinak illene ebédre, vacsorára meghívni a nőt első randin. Szerintem korai.
2018. okt. 7. 10:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

A nőket a Gundelbe is nyugodtan meg lehet hívni. Csak akkor ne érezze magát átverve az adott férfi ha a nő nem akar második randit.

De komolyra fordítva: ne..nem kell meghívni őket ebédre. Tea, kávé, kóla bőven elég meghíváshoz.

2018. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Én még sosem hallottam olyat senkitől sem, hogy a férfinek márpedig sokat kell fizetnie. Ha valaki arra megy, hogy minél több pénzt vagy drága ajándékokat stb., sajtoljon ki a másikból, akkor az tényleg gáz és ezt időben fel kell ismerni, le kell lépni. Szerintem nem kell sokat fizetnie egy férfinak, de előbb-utóbb kell fizetnie... Én annak a híve vagyok, hogy vagy fizeti mindneki a saját fogyasztását vagy pedig kölcsönösen meghívjuk egymást valamire pl. kávé, süti, vacsora stb. Én nagyon szívesen meghívom a másikat, mindenféle ellenérték, garancia vagy ígéret stb. nélkül, mert úgy gondolom, hogy ez egy kedves gesztus. Ezt én szívesen megteszem barátokkal is, de egy randipartnerrel is. Viszont nem vagyok hülye, senkit sem fogok mindig megetetni, megitatni, elvinni ide-oda stb., és bizony férfiban is vannak ilyenek... Ami viszont jobban idegesít az az, amikor játszák az agyukat és meghívnak valamire, de kb. kinézik a számból az ételt és úgy gondolják, hogy ha vettek nekem egy pohár limonádét, akkor utána már rögtön megyek is velük a szobára. Szóval nem tartom magamat aranyásónak, de igenis örülök neki, ha egy férfi őszintén, kedvességből meghív valamire.
2018. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Első randin nem szeretek ebédelni/vacsorázni menni, bőven megteszi egy közös kávé, fagyi vagy üdítővel kézben séta. A lényeg a beszélgetésen, egymás megismerésén van, nem azon, hogy ki mit fizet.
2018. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Ezt mondja sok no? Ezen hangosan felnevettem! En meg ilyen embert nem hallottam, ismerek :DD
2018. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Idővel kevesebbet költenek, mint udvarlás elején.

Sokszor az marad, hogy otthon főzök nekik és csak ünnepekkor visznek enni.

Legalább az elején éttermezzünk.

(Visszahívom őket másra.)

2018. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom milyen sok nő mert én egy ilyet se ismerek. Mi első randin setaltunk aztan kocsikaztunk kicsit dumaltunk zenet hallgattunk....nem csereltem volna el semmilyen ettermes vacsorara v ebedre.
2018. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 peca1000 ***** válasza:
33%

Ja persze, rögtön a Gundelbe! :)


Max. cukrászda, vagy kávézó egy nagy séta után, ha még kiváncsi a 2 fél egymásra.

2018. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi kávéztunk egyet, semmi ebéd vagy vacsora. Mondjuk belefért volna az is, hogy eszünk, mert régóta ismertük egymást, de teljesen jó volt így. Semmiképp nem kötelező első alkalommal vacsorázni menni, főleg ha még alig tudtok egymásról valamit. Ha hamar kiderül, hogy semmi közötök egymáshoz, egy kávé vagy egy süti mellől könnyebb gyorsan búcsút venni.
2018. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Én eddig egy ismerősömtől, barátnőmtől sem hallottam ezt :D. Ők már annak is örültek volna sokszor, ha beültek volna a mekibe egy kávéra/fagyira a többórás séta után -10/+30 fokban (igen, mindkettőre volt példa sajnos), csak a pasik erőlködtek továbbra is a sétával :D.


24N

2018. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Első egy-két randin max egy kávét fogadok el, ha sokáig beszélgetünk, és iszunk még egyet, a második kört én fizetem. És én vagyok a feminista, nem az, aki elvárja, hogy vacsorázni vigyék, első válaszolónak szokás szerint fogalma sincs a szavak jelentéséről.
2018. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!