Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőtársaim! A veletek utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim! A veletek utcán szembejövő korban passzoló férfiak kb. hány százaléka néz ki úgy, hogy külső alapján elfogadnátok párotoknak?

Figyelt kérdés
Éppen ma volt egy hasonló kérdés, ennek kapcsán jutott eszembe a gondolat, hogy hallgassuk meg a másik (női) oldalt is. Szándékosan nem írok százalékot, nem szeretném befolyásolni a válaszokat.

2018. nov. 12. 16:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kinézetre fiatalok jobbak. Belsőleg egyáltalán nem jók!
2018. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%
Legtöbb magyar pasi nem érdemelne nőt, mert suttyók, vagy csaka szexre mennek, vagy kishitűek, vagy lusták sportolni.
2018. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
32%
12-es mert te aztán tökéletes vagy biztos, feszes nagy cici, popsi, vékony, őzike testalkat, szép pofi (smink nélkül is), minimum 165 cm megvan igaz? Ez az alap ügye, ha a férfiak is olyan felszinesek lennének, mint a magadfajta, utána beszelhetnenk a nagyszerű belsődről is.
2018. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%
13.: látod, mennyire vicces vagy? A 12-es csupa alap belső tulajdonságot sorolt fel (pl hogy ne legyen lusta léhűő). Te erre megtámadod és csupa külsőséget sorolsz fel. Csak legye feszes segg meg csecs. Ki is itt a felszínes?
2018. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14-es azt írja hogy a férfiak nagyresze nem alkalmas egy nőnek, a nagyresz alatt gondolom ilyen 70-80%-ot ért, a maradék 20-30%-bol meg nyilván neki is max 15% jön be, azt ha jól számolok 5% sincs. Ha ilyen nagy igényei vannak akkor remélem ő is benne van a legjobbak között, ezért írtam le ezeket a felszínes tulajdonsagokat, amik a belépők a 10%-ba, aztán jó belsővel talán lehet esélye... a lusták sportolni amúgy nem felszínes tulajdonság? Elvarja a férfitól, hogy edzen, akkor tegye magát oda ő is, még ha a genetikan nem is képes változtatni, feszes testet még tud csinálni.
2018. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15os! Nekem eleg nagy a mellem es 27evessen feszes a bőröm es a fenekem, labam is formás. Raadasul már szültem is. Smink nélkül se vagyok csúnya.

Es igen, a korombeliek közül tizbol kb ha 3 szazalek tetszik.

Amugy is a 35 40 kozotieket szeretem! Igy inkabb őket nezem meg. Es nem, nem az egzisztencia miatt! Az nekem is van!

2018. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Körülbelül 90%, ha valakit megismerek, megtetszik a személyisége,, akkor is elfogadnám páromként, ha eredetileg mondjuk a külsője alapján nem tűnik fel.

Ha mondjuk azt nézzük, hogy kiről jut eszembe ránézve, hogy helyes, az max. 5%, de talán még annyi sem, igazából, nem tudom hány emberrel találkozom egy nap, de nem jut eszembe minden nap ez a gondolat. (Mondjuk van barátom, úgyhogy nem is különösebben nézegetem ilyen szempontból a srácokat.)

Olyan, aki csak a külseje alapján megtetszett annyira, hogy össze akartam volna jönni vele, egész életemben 3 volt, és a barátom egyébként nincs is köztük (egyikből sem lett semmi).

2018. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Errefelé helyes srácok vannak, kb 30 % lehet, de a belső simán kiszórhatná még ennek a 30%-nak a 99%át is. Viszont van párom aki szintén helyes szerintem. Őt hogy ismerem nehéz elképzelni, hogy ha a szembejövőkkel jöttem volna össze anno, ennyire jól érezném magam bármelyikükkel mint vele.
2019. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
15nek! Eltalaltad 165cm vagyok es sportolok is!
2019. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!