Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy formás, nagymellű csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy formás, nagymellű csajjal csak jobb pasiként lehet összejönni vagy ettől teljesen független a külső?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon irigy voltam azokra a pasikra, akiknek szép, nagy formás mellű barátnői voltak. Ugyanakkor észrevettem, hogy nem mindig top pasik (értsd: +180 magas, izmos, sármos szépfiú) vannak az ilyen nagymellű csajok oldalán, hanem olykor mackós, köpcös pasik. Nos, én egy vékony és alacsony pasi vagyok, helyes arccal (akit érdekel, küldök róla privátban, csak rám kell írni) és arra lennék kíváncsi, hogy nekem vajon lenne-e esélyem ilyen formás csajoknál?

2018. aug. 25. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem.
2018. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem a külső számít:

[link]

2018. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, nem szeretem a nagy melleket :)
2018. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Szuggesztív személyiség kell hozzá, mint minden nőhöz. Aminek hatására tudat alatt "alád rendelődik" a nő, elgyengül tőled, elfogad téged "vezérének". Ezt kivívhatod határozottsággal, humorral, vagánysággal, nagy dumával, de akár a "keveset beszélek, de akkor beleremeg a föld-attitűddel" is. Biztos láttál már sötét napszemüvegben flegmán a világba néző, vagányságot sugalló pasit, akihez a barátnője szerelmesen bújik hozzá: na, ők azok, akiknek mindent elnéz a csajuk, kvázi nyugodtan csajozhatnak is mellette. Mert jól "mívelik", amit fent leírtam...
2018. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#2-es: Ez Flavio Briatore és Elisabetta Gregoraci?
2018. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#1: Jó lenne, ha értelmesen válaszolnál. Mire írtad azt, hogy nem?
2018. aug. 26. 00:51
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 legközelebb normálisan tedd fel a kérdést! ;)
2018. aug. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#2: A csaj amellett, hogy egy szörfdeszka, amire 2 lufit ragasztottak, a pasi is olyan kőgazdag, amiről a leggazdagabb magyar vállalkozók is csak álmodozhatnak. Nem éppen erre gondoltam, annál inkább erre:

[link]

[link]

2018. aug. 26. 00:57
 9/13 anonim ***** válasza:

#6 egyébként a választ tényleg az, hogy "nem"


Mindhárom kérdésre. :D

2018. aug. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#7: Komoly bajok lehetnek a magyar tudásoddal, ha már nekem kell úgy alkalmazkodni és megfogalmazni a kérdést, hogy tudj konkrét kifejtett választ írni.
2018. aug. 26. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!