Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok magas, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok magas, akkor konkrétan semmire se fogom vinni?

Figyelt kérdés
161cm vagyok és nem kell ragoznom, semmilyen barátnőm kapcsolatom sem volt, annyira nem is vagyok ronda, testemre is odafigyelek, de ezzel nemtudok mit kezdeni. Mindenkinek a magadságom miatt nem jovok be, konkrétan ki is nyírhatom magam akkor? Úgy sem lesz senkim soha. 19F
2018. nov. 14. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Na amugy a kerdezore is reagalok.

Lehet, h nehezebb lesz talalj vkit, de vannak nalad is alacsonyabb nok. Csak keress, es ne allj le vele. Valojaban egyik fiunak sem konnyebb manapsag not megtartani, ha 'normalisabb'not akarsz. Haromszor tobb fiu van, mint no, ugy h a kis genyok szabadjara valogathatnak. De kitunhetsz mashogy is a tomegbol.

2018. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
#2 Eléd álltam nem egyszer
2018. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Sosem fogom megérteni, hogy bizonyos férfiak miért kapcsolják az életüket ennyire a párkapcsolathoz. Tényleg úgy érzed, meg kellene halnod, mert nem találsz barátnőt 19 évesen? Ne röhögtess már! Az élet nem arról szól, hogy görcsösen párt kell találni magunknak. "Vinni valamire" nem merül ki abban, hogy van-e barátnőd vagy sem. Jönni fog az, amikor jönnie kell.


Egyébként a szomszédom 25 éves és még 160 cm sincs. Mellé még pocakos is. Én 167 cm vagyok, a csávó kb. az orromig ér. 2 éve lakom a szomszédságában, de 2 barátnője is volt. Az egyik kb. egymagas vele, a másik olyan 170 cm körüli volt. Mellesleg vannak 150 és 160 cm közötti magasságú lányok bőven. Szóval semmi ok a pánikra.

2018. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De, nagyon sokra viheted, és most nem kezdek el sikeres 160 centis pasikat felsorolni.

Viszont az ismerkedés nagyon nehéz lesz. Több esélyed van baráti társaságból párt találni. Minél jobban megismersz, megkedvelsz valakit, annál kevésbé fontos a külső (pl. magasság).

2018. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Érdemes szellemileg egy kicsit jobban fejleszd magad. Sok alacsony férfi nagyon jó udvarló, casanova és az ágyban is sokkal jobbak. Nőként azt tapasztaltam, hogy a magasabb, nagyobb méretű férfiak sokszor lustábbak az ágyban. Vannak amúgy nyújtó tornagyakorlatok, bordásfalat is vehetsz, azon többször gyakorolhatsz
2018. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
4-5 cm-el vagyok magasabb a férjemnél és már az első találkozásunkkor sem láttam problémának ezt a különbséget. Javaslom, hogy karizmára gyúrj! Egy lehengerlő jelenléttel bíró férfira egy 20 cm-el magasabb nő is fel tud nézni.
2018. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Gondolj csak nemzetünk nagyjaira: Rákosi Mátyás, Orbán Viktor, ....stb. Ök sem a magasságukkal hoditották meg szerelmüket.
2018. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy kicsit nehezebb dolgod van ja, de nem kell feladni, nem reménytelen, ne viccelj :)
2018. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 197 cm vagyok és csak 21 évesen veszítettem el, plusz azóta se nagyon kellek a csajoknak, mert nem vagyok elég férfias, tökös, magabiztos, jó dumás a szemükben. Szóval nem csak a magasság számít rohadtul.


25/F

2018. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogynem!

Persze nagy hátrányt jelent, ha idegenekkel ismerkedsz, mert a magasságodat látják elsőnek. Próbálj baráti társaságban, összeszokott csoportokban ismerkedni.

2018. nov. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!