Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szemkontaktus-mosoly-érintés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemkontaktus-mosoly-érintés hármas valóban működik?

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Azt akarod tudni, hogy lehet-e így nőt hódítani?


Csak ezzel nem. De ha amúgy vonzó vagy, akkor ezzel be tudsz gyorsan ültetni egy nő fejébe bogarat.


Ha ismerőssel csinálod ezt,(aki eddig csak sima emberi kapcsolatod volt) akkor ki tudod ugrasztani a nyulat a bokorból. Ha hátrál, akkor nem jössz be neki. Ha nem hátrál, akkor nem lenne ellenére a dolog.


Ha nem tetszik a válaszom, akkor pontosítsd a kérdésed, kérlek.


Nő vagyok.

2018. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok. :D
2018. nov. 16. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Aha, akkor azt úgy nem tudom.
2018. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahányszor kereste velem a fizikai kontaktust egy nő (pl. megérintette a vállamat / karomat miközben dícsért stb.) és emellé folyamatos volt a szemezés és a mosolygás szinte mindig vonzalom állt a dolog mögött.


Ilyenkor én is bátrabban mozdultam és eddig az esetek 90%-ában tényleg vonzalom volt. :)

Nagyon ritkán találkoztam olyan nővel, akinél ez a hármas semmit sem jelentett. Volt ilyen is, akkor természetesen érzékeltem a hátrálást és nem folytattam a flörtölést.

2018. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Sajnos ma már mindenbe belelátnak az emberek mindent, ha valaki mond egy jó viccet, nem lehet vállon simítani, mert már szexet lát mindenki.
2018. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha vágysz egy nagy pofonra akkor jó kombó ! xD
2018. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Működik, hogyha nem tolakodóan teszik. Bátorításnak veheti a másik fél.
2018. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nőként válaszolok:nálam sokszor már maga a tekintet+mosoly is elég volt, hogy a másik vegye a lapot.Én nem vagyok nagy tapizós a flörtölésben amúgy, de igen, az érintéssel eléggé egyértelműsíted a másik felé a szimpátiát.


Nőként amikor az a srác csinálta ezt, akit tetszett, hogy rám nézett mosolyogva és megérintett miközben mondott valamit, én kb egy szégyenlős kislányként megszeppenve mosolyogtam, talán el is pirultam (úristen, remélem azt nem:D)... Ezt a jelenetet egy ismerős is látta, nem vágom kívülről ez mennyire látszik. Mindegy, mai napig nem tudom, hogy a srác ebből a reakciómból levette-e a lapot vagy sem. :)

2018. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én nagyon remélem mert hasonlóval próbálkozok.
2018. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!