Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Digitális nomádként, azaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Digitális nomádként, azaz tényleg sokat utazó férfiként hol lenne ideális ismerkednem?

Figyelt kérdés

(Ez nem társkeresési kérdés, csak információgyűjtés)


Olyan munkám van, hogy mellette utazgathatok. Mivel szeretek is világot látni, szeretem a meleget, igen gyakran vagyok külföldön, akár hetekre.

Ez elsőre a nők többségénél előnynek tűnik, hiszen ki ne álmodna egy szép, pálmafás tengerpartról így ősszel, télen.

A probléma akkor kezdődik, amikor a realitások közbeszólnak: a legtöbb ember nem tud csak úgy elutazni hetekre, de ha meg is teheti, fél évnél gyakrabban azért nem megy sehova.

Magyarul csak alkalmi kapcsolatok jutnak nekem, amiket nem igazán szeretek. Hol tudnék hozzám hasonló életvitelt folytató nőkkel ismerkedni?


2018. nov. 17. 09:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Menjünk, persze! Az egyetlen hiba a történetben, hogy én is lány vagyok.
2018. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jaj, Istenem! Porszem csuszott a gepezetbe! Veletlen dobtam a gazdag szepfiut, es levadasztam a Gizit. :D En vagyok a legbenabb gold digger a vilagon. :DD

Kedves gazdag ferfiak! Szanjatok mar meg legyszi, es vadasszatok ti le engem, mert igy ehen fogok halni! :DD

2018. nov. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Elvagytok... 😂
2018. nov. 20. 10:24
 14/14 anonim ***** válasza:
13: Ne is torodj vele, te csak gyonyorkodj bennunk! :)))
2018. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!