Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy egy férfi nagyon vonzódik hozzám, mégsem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Konkrétan meg is mondta, hogy nagyon csinosnak tart,rengeteget bókol, szereti a társaságom, látom is rajta, hogy érdeklem. Mégis azt mondja, hogy ő nem akar többet barátságnál.
2018. nov. 19. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

-élvezi a szinglilétet

-most jött ki egy komoly kapcsolatból

-van valami a személyiségeddel, amibe nem jön be neki

-egyszerűen nem tudna beléd szerelmes lenni

-megvoltál egy haverjának

-megvoltál mindenkinek



válassz egyet. mondok jobbat. kérdezd meg :D

2018. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Mert ezzel lehet a legjobban megőrjíteni a nőket! Az a baj, hogy sok pasi túlságosan rágörcsöl a párkeresésre, és emiatt nem jön össze. Egy nő, ha bókol neki a pasi és rá is nyomul, az 99%, hogy kikosarazás lesz a vége! Miért? A nők versenyt űznek a pasik megszívatásából, és a teperő majmokkal ezt könnyen el is játszhatják!


Ha a pasi csak párszor bókol, de amúgy nem közeledik, sőt, kijelenti, hogy nem akar többet, egyből beindul a női logika: vajon miért nem? Nem vagyok elég jó neki? Mi az, hogy nem akar megdugni, hisz pasiból van? És bamm... egyből a nő fog rámászni a pasira.

Itt vagy te is... ha nem zavarna, hogy nem akar megdugni, akkor nem írtad volna ki a kérdést sem! Máris működött a dolog.


Az a baj, hogy ti nők nem tudjátok értékelni, ha egy pasi rendesen bánik veletek, és "elavult", ósdi stílusban közeledik. Az ilyen pasik mindig a földbe vannak döngölve - én is voltam jó párszor - de nektek világfájdalom, ha egy pasi visszautasít vagy ugyanígy kihasznál.


Megtapasztaltam, hogy működik ez a módszer, méghozzá nagyon is.


Azt már nem tudnám megtenni, hogy ismerősömhöz hasonlóan agyatlan, dugható húsdaraboknak nézzem a nőket, mert nem vagyok ilyen. De mióta csak egy-két bókot ejtek el, és nem közeledek, sőt, eleinte távolságot akarok tartani, onnantól a nők "másznak rám". Nem annyi, mint az említett ismerősömre, mert ő ha akarja, minden nap más nőt visz fel azzal a dumával, hogy "Szia csúfság!", de nekem nem is ez a cél. Csak kiválasztani egyet, aki majd megérdemli, hogy beleszeressek.


U.I.: Aki először lesz szerelmes, az veszít, mert onnantól a másiktól függ!

2018. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

[link]


32/f

2018. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Pontosan amit #2 ìrt.

Amìg a pasi egyenesen közeledik felétek addig esélye sincs.Hogy miért?F#sz se tudja

2018. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
2-es nagyon jól megfogalmazta. :D
2018. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem vagy elég intelligens, túl könnyűvérű vagy, esetleg hosszú távon elviselhetetlen.
2018. nov. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt embereknek miért kell elmagyarázni, hogy az, hogy valaki külsőre bejön, nem azt jelenti, hogy kéne kapcsolatra is?
2018. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan az volt, hogy iszonyatosan vonzott engem mind személyiségre, mind külsőre, de valahogy sok volt összességében. Azt éreztem, hogy nem nem bírnék vele és hosszútávon kikészítene. Sőt rövidtávon is.
2018. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!