Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 55 eves tehetős férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 55 eves tehetős férfi miért pont velem akar lenni? Én aki egyszerű elvált és vannak gyerekeim?

Figyelt kérdés

1,5 éve találkozunk én elváltam ő állítólag házas bár ezt nem hiszem van egy lánya stb de ami a lényeg miért én ? Annyira nem egy szinten vagyunk bár mikor kapna magához való nőt. Jól néz ki sármos.

Meg van mindenne de nekem semmim a válás egy kicsit tönkre tett..


2018. okt. 29. 22:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
házas? Akkor csak egy numerát akar.
2018. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lassan 2 éve járunk össze... ha csak szexelni akar azt már meg kapta és mástól is meg kapná.. kezdem úgy érezni hogy szerelmes lett belém mert nagyon sokat változott jó irányba mert volt már sok kisebb vita köztünk... De most az elmúlt pár hónapban sokat változott az egész..
2018. okt. 29. 22:25
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Szoval szerinted megtiszteltetes, hogy egy nos pasi dug? Ha megsem nos, csak annak hazudja magat, az meg vegkeppen megalazo.
2018. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Voltam nála nem volt asszonyra utaló jel ... ! Szerintem nincs neki .. inkább attól fél hogy nem e akkor többet félek nem tudom..
2018. okt. 29. 22:31
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Semmi tartásod nincs :D taps, szép példát mutatsz a kölykeidnek..
2018. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Hogy miért pont veled? Mert tetszel neki, beléd szeretett. Ezt nem lehet magyarázgatni. Ha azt veszed észre, hogy jó irányba változik, akkor mi mást akarsz? Fogadd el, örülj neki.

A mocskolódó válaszolókat nem értem, de velük ne törődj.

2018. okt. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Én nem találkozgatnék házas faxival, de te tudod.
2018. okt. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Ha nagyon más szinten vagytok az nehezített pálya, de attól még jól érezheti magát veled. Én is voltam hasonló kapcsolatban. Az is lehet, hogy még van több csaja rajtad kívül, jól kiegészítitek egymást a többi csajjal.
2018. okt. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem van neki másik nő akar nők.. sajnos túl őszinte! 😂
2018. okt. 30. 00:58
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam ez miatt k@vanak sőt végre nőnek érzem magam , mert egy nagyon rossz kapcsolatból szálltam ki mindent elveszitettem legfőképpen a méltóságomat ! És héti egyszer kétszer van pár óra magán életem a gyerekeim mellett ! Vannak én tőlem rosszabb nők is .. illetve ha tényleg van neki felesége nem én miattam kezdte megcsalni...

Ez szexnek indult és nem is tartós szex kapcsolathak de tovább mentünk sok vitával szünettel

2018. okt. 30. 01:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!