Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy feminista nőnek kisebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy feminista nőnek kisebbek az elvárásai férfiak terén?

Figyelt kérdés

Úgy értem egy feminista nő egyenjogúságot vagy női felsőbbrendűséget hirdet.Ilyen alapon talán nem várja el,hogy egy férfi jól keressen,diplomás legyen,magas,erős stb legyen,mert erre ő maga is képes,nem a férfitől várná ezt.Vagy talán még élvezné is,hogy “jobb” a férfinél.

De ez csak az én elképzelésem.Mert egy vesztes vagyok.Talán több esélyem lenne,ha alárendelődnék egy feminista nőnek



2018. nov. 23. 15:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%
Rosszul gondolod. Sokkal nagyobb elvárásai vannak!
2018. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
19%

:D :D :D


Persze, mert magától fel tudna emelni egy nő egy ágyat, szekrénysort..stb.


A férfinak kötelező jelleggel erősnek kell lennie!


Én az egyenjogúság híve vagyok a kapcsolatban, de azt elvárom, hogy a pasi legyen tőlem magasabb, erősebb, ne igyon alkoholt, ne dohányozzon, és fontos legyen számára az egészséges mozgásban gazdag életmód.

2018. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
32%
ui.: lehessen vele őszintén bármiről beszélgetni, legyen hűséges, segítőkész, tisztelettudó, erkölcsös, ne legyen önző egoista agresszív...stb.
2018. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem attól nem femina vki h nem akar egy párkapcsolatnak nevezett valamiben élni ahol hódolnia kell az urának ,cipőt kell nyalni alsóbbrendű állatként,megverést testi nemi erőszakot is megköszönve eltűrve.. Hagyjuk már ezt a feminázást. Normális nőt tisztelni kell társként kezelni partnerként nem lábtörlőként ,az lenne a normális semmi köze ennek a feminasághoz ..
2018. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
#4 nem tudom miről beszélsz.A nők szokták verni a pasijukat
2018. nov. 23. 15:50
 6/45 anonim ***** válasza:
86%
4es vagyok köszi tapasztaltad? Én a volt férjemtől tapasztaltam pl a lépcsőn lerúgást,arccsonttörést,nemi erőszakot,otthon meg degenerált apám nőként foglalkozott velem ha érted mire célzok,csoda h elsőre egy hozzá hasonló erőszakoshoz menekültem hozzá,de soha többet ilyet,nem leszek senki kapcája ezt megtanultam.. Még hogy a nők verik a férfiakat. :O
2018. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
92%

Feminista nem egyenlő a dominával. Feminista nem egyenlő a feminácival. Csak segítségként mondom.

Ha te vesztesnek látod magad, más miért nézne téged nem annak? Tégy érte, hogy ne legyél vesztes a saját szemedben sem.

2018. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, feministának számítok-e. Alárendelődést nem várok senkitől, csak azt, hogy bízza rám, mit kezdek az életemmel, illetve ítéljen meg az alapján, amilyennek megismer, ahelyett, hogy rám akarna húzni egy előre kialakított képet, vagy meg akarná mondani, hogy milyennek kell(ene) lennem. Amiket felsoroltál, valóban nem igazán számítanak nekem, a kereset annyiban, hogy ne legyen teljesen rám utalva, a diplomások között meg több olyan van, aki szellemi partner tud lenni a számomra, de ettől még nem kizáró ok a hiánya.
2018. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Én feministaként annak örülök, ha a társammal kiegészítjük egymást; nyilván van amiben ő jobb, van ami meg az én erősségem - ahol kell, ki tudjuk segíteni a másikat. Nincs azzal baj például, ha a férfi fizikailag erősebb, vagy, ha a nő keres többet ezért ő többel száll be a háztartás költségeibe. A balansz a lényeg, meg hogy mindkettőnknek oké legyen ez a hozzáállás.
2018. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, nem kisebbek, hanem más téren nagyok. Pl. annak alapján, amit feminista blogokban stb. olvastam, nekem az a benyomásom, hogy a tipikus magyar feminista nő, mivel értelmiségi, ezért olyan férfit keres, aki többek között méltó szellemi partnere (ne legyenek illúzióid, ez NAGYON KITERJEDT, és részletes olvasottságot jelent, továbbá azt, hogy értelmesen, érvekkel alátámasztva állást tud foglalni adott témában), képben van egy csomó baloldali, radikális, feminista, liberális, stb. szerző műveivel kapcsolatban (pl. Pierre Bourdieu), annyira, hogy részletesen meg tudja beszélni, és saját, személyes véleménye is van róluk, amely nagyjából egybeesik a feminista nő véleményével. Na, mennyire hoztam meg a kedved?
2018. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!