Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Feminista lányok, hölgyek! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feminista lányok, hölgyek! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Van egy lány az edzőteremben, ahová járok. (Nem magyar, nem magyarországon élek). Ő a leggyönyörűbb, legcsinosabb, legcukibb csaj, akit valaha láttam. Tudom róla, hogy feminista. Tüntetésekre jár, ilyenek. Régen, tini korában volt barátja, de most ah jól tudom, 3-4 éve nincs. Ez azért van, mert gyűlöli a férfiakat? Tudom, miről szól a feminizmus elméletben, de ez számomra nem magyarázza meg a feministák viselkedését. Attól, hogy valaki a nők egyenjogúságáért küzd, amit tök pozitív, támogatni való dolognak tartok, miért kell gyűlölni a férfiakat? Ez a csaj mindig nagyon kedves és aranyos. Mosolyog, beszélgetést kezdeményez. Nem találkoztunk 2 hónapig, aztán amikor meglátott, egyből mosolyogva üdvözölt, megkérdezte mizu, rég látott, hogy megy az edzés stb. Mivel tökéletes a feneke, nem tudom nem megnézni. Próbálok koncentrálni, hogy ne bámuljam, de amikor egy jóga nadrágban ott hajolgat, sétálgat, pucsít meg guggol előttem 1 méterre, akkor nem bírom ki hogy ne nézzem meg. Ezért megharagudhat, vagy inkább jóleső érzés neki? A nők nagyrésze szereti, ha tetszik a férfiaknak, de mia helyzet a feministákkal? Ő gondolom valami szexista, "gondolati megerőszakolásnak" látná ezt.

2017. okt. 12. 12:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%

Némi kedvességgel elérte, hogy felfigyelj rá, majd pucsítgatással kiprovokálja, hogy a seggét bámuld, ezzel alapozva a későbbi alázásod :D.

31/f

2017. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

Feminista férfi vagyok, feminista barátnővel, közel 5 éve tartó kapcsolatban.


A feministák véleménye a hétköznapi dolgokban is nagyon eltér az átlag gondolkodástól, nem csoda, ha évek óta nem talál számára megfelelő partnert. Nem feltétlen utálja a pasikat, egyszerűen csak más a meglátása, feltehetőleg idegesíti, ha mondjuk a férfiak a nőkre hárítják a házi munkát, így pl. nem jönne össze olyan férfivel, aki így gondolkodik.


Azt sem feltétlen tartja "gondolati megerőszakolásnak", ha esetleg a külsejével kapcsolatban teszel dícsérő megjegyzéseket, ha ezt nem szexista módon teszed, pl. ,,jó a segged kiscica, van gazdád?"


Ha mindig kedves és aranyos, biztos lehetsz benne, hogy nem utálja a férfiakat :)

2017. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Miért akarna megalázni, és mivel tudna, ha nem lépek át egy határt? Soha nem fogok rányomulni, mivel tisztában vagyok vele hogy esélyem sem lenne nála. Az meg hogy néha dumálunk, és diszkréten megbámulom a seggét edzés közben, még semmit nem jelent.
2017. okt. 12. 12:43
 4/30 A kérdező kommentje:

"Feminista férfi vagyok, feminista barátnővel, közel 5 éve tartó kapcsolatban.


A feministák véleménye a hétköznapi dolgokban is nagyon eltér az átlag gondolkodástól, nem csoda, ha évek óta nem talál számára megfelelő partnert. Nem feltétlen utálja a pasikat, egyszerűen csak más a meglátása, feltehetőleg idegesíti, ha mondjuk a férfiak a nőkre hárítják a házi munkát, így pl. nem jönne össze olyan férfivel, aki így gondolkodik.


Az a baj, hogy a feministákat csak mémekből ismerem. Meg az olyan megosztott hírekből, mint pl Barcelonában megtiltották a férfiaknak, hogy széttegyék a lábukat a buszon, és hasonlók. Az hogy segítek a barátnőmnek a házimunkában, alap a mai világban. Ő is dolgozik, nem várhatom el tőle, hogy mindent ő csináljon. De nem értem, ez miért a feminizmusba tartozik. Nem kell ehhez feministának lenni, csak egy kis intelligencia és odafigyelés kérdése.


Azt sem feltétlen tartja "gondolati megerőszakolásnak", ha esetleg a külsejével kapcsolatban teszel dícsérő megjegyzéseket, ha ezt nem szexista módon teszed, pl. ,,jó a segged kiscica, van gazdád?"


Nem vagyok egy bunkó paraszt, hogy valami ilyen szöveget toljak neki. Nem csak feminista csajnak, hanem egy nem feministának sem fogok ilyet mondani, mert bunkóság. Egy hülye haverom csinált vele selfiet edzés közben, aztána csaj tudta én engedélye nélkül kirakta instára. Mutattam a csajnak hogy amúgy tud róla, hogy kirakta? Megnézte, mondta hogy nem, és azt hogy szörnyű fotó, és nagyon gázul néz ki rajta. Én meg mondtam neki, hogy haverom néz ki rajta gázul, de ő jól néz ki rajta. Erre mosolygott, úgy láttam jólesett neki. Szóval ha bókolok is, akkor azt így teszem, és nem úgy hogy "jó a s3gged, kő kóla?"


Ha mindig kedves és aranyos, biztos lehetsz benne, hogy nem utálja a férfiakat :)

2017. okt. 12. 12:49
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

A feminizmus MÉG MINDIG nem ugyanaz, mint a feminácizmus. :D Ezt hányszor kell még leírni? :D

Feminista vagyok, és általánosságban jobban bírom a pasikat, mint a nőket. Imádom a páromat, és a 99%-ban pasi haverjaimat is.

Utálom, ha néznek, szóval én kiborulnék miatta, de ennek semmi köze ahhoz, hogy feminista vagyok-e, ebbe nem látok bele semmi ideológiát, egyszerűen gyűlölöm ha valaki bámul, tök mindegy, hogy korombeli pasi, vagy 70 éves néni. :D

2017. okt. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

"Ő is dolgozik, nem várhatom el tőle, hogy mindent ő csináljon. De nem értem, ez miért a feminizmusba tartozik. Nem kell ehhez feministának lenni, csak egy kis intelligencia és odafigyelés kérdése."


Alapvetően egyébként egyetértek, nem kellene, hogy ez feminista ügy legyen, ettől függetlenül rengeteg családban csak azért a nő végzi a házimunkát, mert ő a nő, a feministák pedig ez ellen felszólalnak. Még mielőtt bárki beírná, vagy kiforgatná a mondandót, azt sem várják el a feminista nők, hogy a kizárólagosan férfiak végezzék a házimunkát, egyszerűen csak, ahogy te is írtad, intelligensen, egymásra odafigyelve történjen.

2017. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
72%

"Az hogy segítek a barátnőmnek a házimunkában, alap a mai világban. Ő is dolgozik, nem várhatom el tőle, hogy mindent ő csináljon. De nem értem, ez miért a feminizmusba tartozik. Nem kell ehhez feministának lenni, csak egy kis intelligencia és odafigyelés kérdése."


Lehet, hogy neked ez természetes, de hidd el, NAGYON sok embernek nem!

2017. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
37%

Az ilyen már nagyon átesett a ló túloldalára. Ahogy előttem is írták, a feminizmusnak köze nincsen ehhez. A ma már annyira elterjedt feminácizmushoz annál inkább. Én nőként is baromira megvetem az ilyen nőket. Például mikor tüntettek az ellen, hogy a férfiak a nők után szólogassanak. Mindezt azzal szerették volna elérni, hogy egyszál csöcsben flangáltak csapatostól... Normális? És ezek a "nők" küzdenek az én jogaimért bmeg. Sajnos a legtöbb ilyen csak kifogáskeresés. "Jajj nem azért nincs pénzem, mert egész nap meresztem a seggem, hanem a férfi elnyomás miatt"

Meg az se normális, aki egyedül meg nem fogja a felmosót, mert a párja mindenből vegyen ki 50%-ot. Se az, aki nők elleni erőszaknak és zaklatásnak veszi, ha egy férfi beszélgetést kezdeményez vele, vagy megdicséri a haját...

2017. okt. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

"Mindezt azzal szerették volna elérni, hogy egyszál csöcsben flangáltak csapatostól... "


Ez a csaj is ilyen csupasz felsőtest tüntetésen volt, tehát melltartó meg minden felsőruházat nélkül. Azt nem tudom mi ellen tüntettek éppen. Amikor pedig haverom mosolyogva mondta neki, hogy majd elmegy megnézni a tüntetésen, akkor meg a csaj felháborodva elküldte. Szóval nem értem. De ettől függetlenül tényleg baromi cuki, kedves, mosolygós, haverkodós.

2017. okt. 12. 13:55
 10/30 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen tüntetés volt.


jah meg ilyen feminista hegymászáson, ahol megmászták a legmagasabb hegyet, de csak nők, férfiak nélkül. Hogyan egyeztessem ezeket össze, hogy ennyire szélsőséges a viselkedése? Egyik tettével azt mutatja hogy "femináci" ahogy ti fogalmaztatok, ugyanakkor meg olyan mint akinek bejövök. Ha nem külföldi lenne és feminista, akkor a konditermes viselkedése alapján azt gondolnám róla, hogy bejövök neki, és direkt pucsítgat előttem jóganaciban.

2017. okt. 12. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!