Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Végre tényleg igazán érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre tényleg igazán érdekel egy lány, én mégsem akarok vele összejönni, miért lehet ez, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem nagyon volt még rendes komoly kapcsolatom, voltak barátnőim, de a leghosszabb fél évig tartott. Most a munkahelyemen van egy lány, aki valahogy más, mint eddig bárki, ő tényleg igazán érdekel, nagyon tetszik,kedvelem, látom rajta, h ő is szimpatizál velem. Már nagyon úgy láttam rajta,h szeretné tudni, h mit is akarok tőle pontosan, sokszor hozta szóba a csajozás témát, sokszor volt zavarban a közelemben, vagy azért mert ő is nagyon vonzódik hozzám, vagy épp azért mert egyáltalán nem. Így megírtam neki az igazat, hogy én nagyon csinosnak tartom, kedvelem,de nem akarok tőle többet barátságnál. Erre csak ilyen viccesen válaszolt, h ő nem is gondolta, h én többet akarok, viszont amióta ezt elárultam neki,kicsit távolságtartóbb lett. Pedig én szeretném ha jóban maradnánk, mert kedvelem őt mint embert. Jelenleg most nem tudnék vele többet elképzelni. Magamat se értem, miért menekülök egy komoly párkapcsolat lehetősége elől. Az,h egy helyen dolgozunk nyilván rátesz egy lapáttal,de nem is ez az oka. Na mind1, arról igazából fogalmam sincs, hogy ő mit gondol rólam, mert lehet, h totál odavan értem, de az is lehet, h nem érdeklem. Nem egyszerű helyzet, ti mit tennétek a helyemben?
2018. nov. 23. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Inkább aztatat kelletett vón mondani, hogy tetszik, szereted, csak neked lassabban mennek a dolgok. Amúgy olyan nincs, hogy nemnagyon volt még komoly kapcsolatod, mert vagy volt vagy nem.
2018. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félsz egy komoly kapcsolattól. Bár, ha így folytatod, akkor nem is lesz.
2018. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mit lehet ezzel kezdeni? Én legbelül vágyom egy komoly kapcsolatra, aztán ha mégis úgy tűnik, hogy összejöhet, akkor behúzom a kéziféket.
2018. nov. 23. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kissè balf...sz voltál,őszintèn szólva.Simán elhívhattad volna randizni,az mèg nem kötelez semmire.Így már nehezen fogod megtudni az igazságot,illetve jóvá tenni is nehèz lesz.Esetleg mèg egy közös kávèzást felajánlhatsz neki.
2018. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én nem akarok tőle semmit, most jelenleg nem. Pláne hülyíteni nem akarom.
2018. nov. 23. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg ráférne egy kis hülyítés! Ezt a lehető legkomolyabban mondom, nőként! Add meg neki az esélyt, hogy megszerezzen téged.
2018. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ugyan ilyen voltam egy ideig, mindig a mikor már komolyabbra fordultak volna a dolgok valamilyen mondva csinált okkal kihátráltam a dologból és nem tudtam megmagyarázni magamnak sem hogy mièrt. Azt javaslom amit az előttem szóló is javasolt, hogy őszintén mond meg neki , hogy látsz benne fantáziát, de neked idő kell a dolgokhoz mond neki, hogy töltsetek el együtt több időt és csak simán érezzétek jól magatokat aztán majd kialakul valami, ha esetleg mégsem legalább nem unatkoztatok. Ha valóban jól megertitek egymást veszíteni való nem lehet, de ki is alakulhat egy kapcsolat belőle és akkor mindenki boldog lesz. Remélem tudtam segíteni :) 24/L
2018. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!