Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány barátom, össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom, össze akarok vele jönni, jó-e a gondolat?

Figyelt kérdés

Anno néhány volt kapcsolatom úgy kezdődött, hogy 1, majd megint egy szájra puszit adtam a lánynak aztán éreztem, hogy vibrál a levegő utána megcsókoltam.

Nem tudom nekem itt is a lány barátomnál is működő dolog lenne, hogy elhívom nyugis helyre, dumálunk, mellettem ül, esetleg borozunk majd megpuszilom...


2016. jún. 12. 19:42
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
+20-as vagyok.
2016. jún. 12. 19:42
 2/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha tényleg barátok vagytok, akkor nincs esély. Ha ő is komolyan gondolja, akkor meg nem fog ellenkezni. Viszont ha bepróbálkozol és neki nem tetszik a dolog, akkor a barátságnak annyi.
2016. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Fiú v lány vagy? Amúgy reakciót figyelni kell, elöbbi nöimnél is igy csináltam... Mondjuk ott max a kapcsolatot bukhattam...
2016. jún. 13. 06:37
 4/18 Ypszilon1980 ***** válasza:

F vagyok.

Te tudod, hogy mi az amit bevállalsz. Mondjuk én mindig úgy voltam vele, hogy ha tetszik egy lány, akkor inkább járjunk a végére, azzal úgysem tudnék barátkozni.

2016. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy 4 éve k jó barátok vagyunk, kb mindent megdumáltunk. Csak most cseszett ki velem a biokémia...
2016. jún. 13. 15:57
 6/18 A kérdező kommentje:
Am neked sokszor jött be hasonló taktika? Nem feltétlenül amit én írtam.
2016. jún. 13. 15:59
 7/18 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nálam olyan sosem volt, hogy évekig barátkoztam volna egy lánnyal és utána jöttem rá, hogy járnék vele. Mindig egy pár tali után vagy pár hetes ismertség után ezt én tudtam, illetve elsőre tudtam, csak kerestem az alkalmat ahhoz, hogy elhívjam randira.

Én eleve nem hiszek a fiú-lány barátságban, szóval, ha tetszett valaki, akkor sosem érdekelt az, hogy éppen munkatárs vagy baráti körben lévő lányról van szó.

Ha a biokémia beindul, akkor úgysem tudsz ellenállni, lepergetni magadról meg nem fogod tudni, szóval én mindig úgy voltam vele, hogy a tudtára adom, hogy tetszik és többet akarok tőle. Nekem ez bejött mindig mondjuk.

2016. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyik csoport aki a 'friendzone'val riogat, másik réteg nincs fiú lány barátság...
2016. jún. 14. 17:15
 9/18 A kérdező kommentje:
...abba az értelembe van, hogy mögöttes tartam van mögötte...
2016. jún. 14. 17:18
 10/18 Ypszilon1980 ***** válasza:

A kettő nem ugyanaz.

Van olyan, hogy friend zone, de az a csajok részéről van és ez csak ilyen lerázós duma szerintem. Van, aki szerint van fiú-lány barátság, ezt mindenki döntse el. Én sem azt mondom, hogy nincs, hanem inkább azt, hogy nem hiszek benne.

2016. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!