Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi lenne a jó megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lenne a jó megoldás? Én keressem vagy várjam amig ö keres? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nem olyan rég ismerkedtem meg egy lánnyal akivel már randizni is voltunk,ami nagyon jól is sikerült és azóta is minden rendben volt eddig!

Mivel ö táncos és pont tegnap este versenyen voltak ami nem ugy sikerült ahogy szerették volna!Viszont ma ráirtam msn-en hogy megkérdezzem mivolt!Éreztem rajta hogy rossz a kedve ez miatt!Próbáltam felviditani de odáig fajultak a dolgok hogy majdnem azt éreztette velem mintha én tehetnék róla hogy nem sikerült a verseny!Ilyenkor elég utálatos tud lenni!Magára hagytam és mondtm neki hogy ha lehiggad akkor beszéljünk!


2010. jún. 26. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
msnen? hivd fel telefonon, mert msnen nemlehet értelmesen beszélni. hidd el, telefonban nemlesz akkora pofája
2010. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is táncos vagyok, és megértem a lányt. Nagyon dühös és csalódott tudok lenni ha nem sikerül egy-egy verseny. Most persze az egész világot utálja, de ez nem tart örökké. Szerintem 3-4 nap múlva , ha addig nem jelentkezik magától, simán ráírhatsz, vagy fölhívhatod telefonon..:D
2010. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
használd ki az alkalmat menj el inni meg felzöldülni:) utána mikor kész vagy hívd fel é kérdezd meg tőle de ezt csak akkor ha em keresett 3 napig telo: na csocsi jösszmáqrnivagymivan me má áll a dolog.
2010. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképpen várd meg míg ő keres. :)
2010. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!