Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek írjak én neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak én neki vagy várjam meg míg ő keres?

Figyelt kérdés

Szóval megismerkedtem egy sraccal.

Kb egy hetig beszelgettunk aztan a hetvegen eljott az elso randi.

A benyomasainmat ugy tudnam leginkabb leirni hogy ugy viselkedett mint egy macso vagy nem is tudom...probalta azt a latszatot kelteni hogy o egy rosszfiu,meg a randi alatt tobbszor igy beszologatott,bar ezt poennak szanta szerintem..Meg igy probalt bokdosodni ...

Illetve emlitettem neki hogy megyek baratokkal buliba..es a tali vegen mondta hogy ha lesz kedvem fussunk ossze valamikor es hogy pasizzak am be a buliba,es elvaltunk..

Es egyszeruen nem tudom hova rakni ezt az egesz jatszmat.

A randi ota 3 nap telt el es sehol nem jelentkezett,nem irt nem hivott semmi.

Nem ertem hogy most bejovok neki es ilyen rosszfiusnak akar tunni (mert erre is tett egy megjegyzest a randin hogy “hat valahogy be kell vagodni”,hasonlo szavakkal de nem ennyire egyertelmuen)

Vagy tenyleg nem tetszem neki es ezert is nem keres..

Erdekes embernek tunik szivesen megismernem stb de nem akarok ilyen jatszmakba belemenni..vagyis nem akarom hogy erre epuljon ez az ismeretseg...

Viszont azt sem szeretnem hogy ha most eppen ez is hogy nem keres napokig egy trukk ,azt higgye hogy bevalnak nalam ezek.

Bocsanat a bonyolult megfogalmazasert...de nem nagyon tudom mitevo legyek..keressem e meg vagy varjak vagy felejtsem el mi legyen..

Elore koszonom a valaszokat!



2018. nov. 26. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem vagy nagyon fiatal még, vagy egy kretén.

Hagyd a fenébe.

Ha tetszel is neki és így játszadozik, már egy rossz dolog,és nem hiszem, hogy a továbbiakban jó sülne ki belőle.

2018. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Jaaj, nem tudom de állítólag a pasik ilyenkor azt várják hogy írj nekik mivel hogy a nő választ. Aztán ki tudja hogy melyik fiúnál így működik vagy nem. Nálam három napon belül szoktak írni hogy miújság.
2018. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat igen erre is gondoltam...

D evalahogy az a megertesem hogy ez az egesz egy alca...

Bar az igaz h ha igy jatszadozik az shogy sem jo


Masodiknak:

Hat ilyet is olyat is hallottam...eddig mindig o keresett meg...de ilyenkor meg mindig az van bennem hogy o a ferfi elvileg a ferfiak akkora vadaszok es szeretik elejteni a predat..szoval ertitek ..ha valakit annyira erdeklek akkor basszus egy annyit csak tudna irni hogy csa mizu...

Ha mar tenyleg annyira alfa himnek akarja mutatni magat..

Nem tudom hova rakni az egeszet...javitsatok ki ha hulyeseget irok..

2018. nov. 26. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én randi után másnap érdeklődök a nőnél, ha érdekel, de más férfi máshogy áll hozzá.

A te esetedben annyit tudok hozzátenni, hogy ez a férfi eléggé gyerekes. Nem tudom, ezt keresed-e? Ha nem, akkor felejtős, főleg, ha nem is keres.

2018. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elhiheted nekem:ha èrdekled,keresni fog.Ha nem,nem kár èrte.Nekem elèg èretlennek tűnik,vagy csak lazábbra vágyik.
2018. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!