Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Várjam meg még keres vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjam meg még keres vagy irjak? Nem gyanús?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal, úgy éreztem minden passzol, jókat nevettünk, sokat beszélgettünk, ugy láttam rajta jól érzi magát (én is jól éreztem). A randi vége fele, miután csókolóztunk megkérdezte nem megyek-e fel hozzá. Mondtam, hogy nem, eléggé csalódott voltam, hogy ezt megkérdezte, mert nem úgy tünt, mint aki csak erre hajt. Neki is kifejeztem, mennyire meglepődtem. Visszakozott, hogy ne lássak ebbe bele semmit, gondolkodott h megkérdezze-e de aztán végül megkérdezte, kár volt, reméli nem rontotta el ezzel az esélyeit. Aztán elkérte a számom, majd elköszönéskor még egyeztettünk is egy második randit holnapra (ő kérdezte jó-e).

Nem kellett volna már keresnie? Manapság csinálnak ilyet a pasik, hogy nem akarnak találkozni mégis megbeszélnek a csajjal egy következő randit...?

Várjam még ő keres?


2016. aug. 8. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:

mikor is randiztatok?


23F

2016. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

tegnap este.


26 évesek vagyunk, csak elég érett már, hogy ne beszéljena levegőbe, ha nem akar többet találkozni. Igen, tudom nem sok idő telt el a randi óta, de már annyi rossz tapasztalat ért, hogy folyamatosan jár az agyam.

2016. aug. 8. 10:37
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem teljesen mindegy? Az elso randin meg akart dugni. Nem eleg elojel ez neked?
2016. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pasiból van. Nyilván minél előbb akarja, de az még nem azt jelenti, hogy csak azt.
2016. aug. 8. 10:46
 5/10 Noren1989 ***** válasza:

Várj még max 2napot XDD

Amúgy te is keresheted, de gondolom pont ez a rossz tapasztalataid forrása.


26/F

2016. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

te hallod kicsit tedd már lazábbra az agyad működését...

tegnap este volt a randi, még lehet alszik, vagy dolgozik...

ha mondjuk pénteken lett volna, akkor már gyanakodhatnál, de még alig telt el valamennyi idő :)

ne parázz ennyire!

még simán kereshet este fele, amikor hazaér a munkából, vagy holnap...


23F

2016. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a rossz tapasztalat forrása, hogy eltünedeznek szó nélkül. Ezt utálom a legjobban. Az sokkal jobb lenne, ha dobnának egy sms-t hogy "figyu nem megy". De a legszarabb, mikor hitegetve vagyok, ráadásul minden jel arra mutat, hogy minden rendben és jó volt, aztán csak nézek , mint hal a szatyorban, hogy már megint miért?
2016. aug. 8. 11:06
 8/10 Noren1989 ***** válasza:

Ha hiszed, ha nem, mi férfiként nem1x jártunk így.

No, írj rá, hogy mizu?


A helyzet az, hogy gyanús, igen. Am melózik a srác?

2016. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen, dolgozik.
2016. aug. 8. 11:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Hat ha holnapra egyeztette a randit akkor varj sztem holnapig.


Hq delutanig sem ir, akkor esetleg rairhatsz annyit, hogy all-e meg az aznapi randi. Csak hogy tudd, hogyan szervezd a napod.


Ha szo nelkul hagy, akkor ennyi volt. Ha megint le akar fektetni, akkor is. (mert eleg egyertelmu hogy mire menne).


De mivel nem ugy volt hogy "majd hivlak", hanem konkret nap lett megbeszelve, en nem tartom gaznak hogy meg nem jelentkezett.

2016. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!