Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan táncoljak a diszkóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan táncoljak a diszkóban holnap, hogy a pasik észrevegyenek?

Figyelt kérdés

Miniszoknyába fogok menni stb minden ami kell, de mégis valami plusz? Diszkó zene fog szólni. 16/L

Normális válaszokat kérlek szépen!


2010. jún. 26. 22:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
tedd fel a két kezed, kulcsold össze, vágj kéjes fejet, és ringasd lassan a csípőd..én minimum mögéd mennék, átkarolnám a pocid, és belecsókolnék a nyakadba :P
2010. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Kavarj az egyik barátnőddel, úgy tuti észrevesznek és remélem RÁDUGRIK VAGY 6 KACIGÁÁÁNY!
2010. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Jó bulizást!

19 L :D

2010. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Aki szép,akinek van kisugárzása annak nem vonaglani a színpadon úgyis észreveszik..Ha neked ilyen trükkökre van szükséged akkor szánlak nagyon....

De a válaszom: ráncolj meztelenül,akkor tuti feltűnsz mindenkinek...

2010. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Van szemük a pasiknak, táncolj sokat, ne ülj a sarokban és tuti észrevesznek.
2010. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha azt akarod hogy észrevegyenek, akkor ne vegyél bugyit és úgy pucsíccs! De vigyázz a romulókkal
2010. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
65%
sztem sehogy...bár ha azt akarod h jól meghuzzon vki akk utcasarkisan..xD
2010. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hahaha...szűz vok még, nem akarom, hogy megb.anak, csak nah, rég voltam diszkóban és kicsit kijöttem a formából :p De a amúgy a lezbisekedés jó ötlet ;)
2010. jún. 26. 23:32
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
pl nálam tuti nyerő :P Tuti elvinnélek utána leszopatni valami nyugis helyre édesem :P jó vagy
2010. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem akarsz szopni, se dugni, akkor minek veszel fel miniszoknyát? Minek húzod az ember agyát? Egyszercsak bevisznek a bokorba és megdugnak, akár akarod, akár nem. Én ezt tenném ;)
2010. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!