Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha a randi végén a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a randi végén a pasi felajálja hogy hazavisz kocsival, mit mondanátok? Ez egyfajta udvariasságnak is számít?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire ismerem már az illetőt. Még ismerősökhöz sem nagyon szoktam beülni, mert nem szeretem, ha valaki állat módra vezet. Egy sráchoz, akit nem ismerek, valószínűleg szintén nem ülnék be, elvégre akárhova elvihet azzal a kocsival. Ettől függetlenül udvarias gesztusnak tartom, hogy valaki felajánlja ezt. :)
2010. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

persze, ez nagyon jól tud esni, akkor ha nincs semmien hátsó szándéka az uriembernek.

Egyeske drágám, elég szar ízed volt hallod-e.

2010. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én már felajánlottam, de elküldött, hogy köszi inkább mégsem :S

Nem azért, mert hülyén vezettem volna, mert már előtte ült mellettem, csak nem akarta, hogy lássam hol lakik vagy ilyesmi...

2010. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaja volt ilyen, én részeg voltam még pulya koromban és kiakartam szállni úgy, hogya boiztonsági öv be volt kapcsolva, hát elég égő volt. azóta nem vitetem el magam sehova:D
2010. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyen kocsija van
2010. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!