Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csinos, ígéretes, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos, ígéretes, de mégis magányos nőkkel hol ismerkedhet meg egy magamfajta Casanova?

Figyelt kérdés
Olyan nőkre gondolok akik szívesen megallapodnanak és nem játszmáznak, hanem egy valaki kell számukra komoly célból.
2018. dec. 5. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
De vicces,hogy casanovának hívod magad :D valami biztos nincs rendben a fejedben!:P Ha casanova vagy akkor azt is tudod,hogy sosem fogsz megàllapodni.
2018. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lady Margareth vagyok,a felső osztályból.Gyermeket nem szeretnék,rangon alul csak kivételes esetben házasodom.Tintával írt saját kezű leveledet bedobhatod kastélyunk kertjébe,amit majd az inas továbbít nekem.Játszmázás kizárva,sakkban jó vagyok.
2018. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Na igen a Casanova és a komoly kapcsolat párhuzam enyhén szólva is hülyén jön ki :D


Amúgy meg kb bárhol ismerkedhetsz, még szórakozóhelyeken is összeszedhetsz komoly kapcsolatra barátnőt, nincs erre egy külön titkos lokáció.

2018. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

#2. Tussal írtat is elfogadsz vagy ragaszkodsz a tintához ?

32/f

2018. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek, birlak benneteket :)
2018. dec. 5. 21:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Arab az úriember? Mert, hogy több nőről szól a pályázat. :P
2018. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó volt😂


A legjobb helyen jársz Szívem, itt vagyok!

2018. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Végre olyan kérdést írtam, ahol sok rendes és hozzam hasonló normális emberke reagál a válaszokban. Meg vagyok hatva.:)
2018. dec. 5. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És beköltöztél már ŐLédiségéhez?
2019. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hova kerültem... :-)))
2019. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!