Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-30 közti nők! Sokat olvasom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 közti nők! Sokat olvasom, hogy baj van a pasik öltözködésével, ha pl randira kerülne sor akkor mégis milyen szettet várnátok el a pasastól, hogy kellene felöltözni, hogy ne legyen gáz és, hogy ne mínuszból induljon a randin?

Figyelt kérdés
Akár képet is linkelhettek. (25-30 közti férfire gondolok beszélünk)

2018. szept. 9. 17:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
hupsz.. "gondolok beszélünk".. szóval -beszélünk
2018. szept. 9. 17:07
 2/14 anonim ***** válasza:
8%

Ing,zakó,farmer,drága bőrcipő.

De inkább öltöny.

Aki pólóban jött elém, azt abba is küldtem haza 😂😑

2018. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2.: messziről lerí, hogy egy keserű férfi vagy.


A párom pl póló famerban jött, nem volt vele gond, tiszta volt, rendezett.

2018. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

A kulcs az igényesség.

Nem kell öltöny meg cilinder, de legyen igényes a megjelenésére és alkalomnak megfelelő ruhát húzzon.

Aki ujjatlan, melegítőnadrág és edzőcipő együttesben jön, annak megköszönném, jogy eljött és ennyi. Akkor is, ha lyukas, koszos, agyonmosott, kinyúlt ruhában és saras cipőben.


[link]


[link]



[link]

[link]



[link]

2018. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
#3: Szerintem a #2-es egy nő.
2018. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
16%
#4: Úúú, de jóóó! Ilyen hajakat hol lehet ragasztani a kopasz fejemre? Annyira cukyk.
2018. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Értem. Szóval most már az is potenciális ellenség a hisztis nőgyűlölő kisfiúknak, akinek haja van. Ok. A kezében tartott kaját vagy a cipőfűzőt miért nem kérdezed meg?
2018. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
#7: Két törököt, három elefántcsontpartit és egy marokkóit is kifelejtettél a sorból. Legyen akkor már teljes a lista, ne csak fehér bőrű, hajasfiúcskákat linkelgess.
2018. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És ugyan miért kéne nekem linkelni? Hogy ne sértődj meg? :D
2018. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, hogy hová megyünk randizni. A lényeg, hogy az alkalomhoz illő, tiszta, méretben és stílusban hozzá illő ruhát hordjon. Nem kell semmi extra, egy ing (hosszú ujjú, semleges, egyszínű vagy diszkrét kockás vagy csíkos, szóval nem neon lila-narancssárga hawaii mintásra gondolok), póló, farmer, sport- vagy sima bőrcipő a legtöbb "klisé randihelyre" bőven megfelel. Igazából egyszerűbb felsorolni, hogy mik azok a ruhadarabok, amik láttán nem folytatnám tovább az ismerkedést:

-melegítőnadrág (igen, tudom, hogy van olyan is, ami xy márkájú és több 10ezerbe kerül, de akkor is proli dolognak tartom az utcára hordani, hacsak nem sportolni vagy sportolásból haza megy az illető)

-ujjatlan felső, pláne, ha a pasi derekáig leér a lyuk a karjának, vagy ha hosszú pántos, köldökig kivágott, kb mint Borat fürdőruhája

-szandálzokni

-szakadt, kinyúlt, ezer éves ruhák, reklámpólók (2002-es zánkai tábor és hasonlók)

-nagypapás bőrszandál (hacsak nem 60 feletti az illető, de nem valószínű, hogy ilyen korú bácsival randiznék)

-hasitasi vagy az az ősmagyaros övtáska

-rikitó színű, feltűnő mintájú ruhák

-koszos ruhák

-méretben feltűnően nem az illetőhöz illő ruhák (lógós ing, nadrág vagy cicanadrág-szerű farmer, amiben a heréje minden ráncát ki tudom venni és olyan szinten feszülős ing, amiről majd' lerepülnek a gombok)

-az előzőhöz kapcsolódóan az illető testalkatával nagyon előnytelen látványt nyújtó ruhák (tapadós póló egy túlsúlyos férfin, vagy olyan nadrág, amiből kilátszik a feneke, vagy túlméretezett, lógós ruhák egy sovány férfin).


Az egyik előttem válaszoló által linkelt képek szerintem teljesen korrektek, hozzáteszem, hogy nem muszáj pont ugyanolyan ruhát hordani és ugyanolyan férfimodell adonisz testtel és arccal rendelkezni (mielőtt bárki engedne a késztetésnek és leugatna, hogy felszínes rbanc kva vagyok), csak jelzem, hogy a képekhez hasonló stílus az, amit sok nő teljesen korrekt öltözködésnek tart egy férfi részéről

2018. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!