Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár óra múlva randim lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár óra múlva randim lesz, hogyan nyugodtjak meg, mert nagyon izgulok?

Figyelt kérdés

Fura a szitu, mert közös baráti társaságunk van, de mi korábban nem találkoztunk. Egy szülinapi meglepetés bulin találkoztunk először. Ott beszélgettünk kicsit, illetve azóta neten. Ma barátaim szerveztek egy kijutós játékot, két pár jön, illetve mi ketten. Szóval nem randi, de olyan. Egyébként hétvégén úgy is randit beszéltünk meg, de azt már kettesben. Barátaink tudják hogy alakulgat valami köztünk. Hogyan kellene viselkednem? Nagyon ideges vagyok, ez így rosszabb mintha egy rossz randi lett volna kettesben. Mivel itt szemtanúk is vannak...

Ötletek? Tanácsok? Tippek? Bátmi jól jönne...

Köszönöm szépen előre is!

Én 23 a csaj 24 éves, de csak pár hónap van köztünk!



2018. dec. 6. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy ilyenkor mit kell csinálni, hogy nyugodt legyél:)
2018. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Figyeld meg magadban az érzést.
2018. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2#

Ezt hogy érted?

2018. dec. 6. 15:31
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

#3

Csak figyeld meg az érzést, amikor előjön. De mindenféle ítélkezés nélkül. Ha meg tudod figyelni, akkor fel fogod ismerni, hogy te nem az érzés vagy, hanem az, aki megfigyeli az érzést. Ezek után pedig arra is rá fogsz jönni, hogy nem muszáj az érzéssel azonosulnod, hanem dönthetsz úgy is, hogy nem hagyod, hogy hatással legyen rád. Ekkor el is fog tűnni azonnal, és átveszi a helyét a teljes nyugalom és béke. Belépsz a jelenbe.

2018. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én néha szoktam olyasmit, hogy külső szemlélőként figyelem magam. Mondjuk bele képzelem magam egy filmbe, vagy ilyesmi :) tudom furán hangzik, de szokott segíteni :)
2018. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

#5


Olyat én is csináltam régen. :) Az is egy módja az egós elméből való kilépésnek. :)

2018. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerű, ne fogd fel randinak, mert nem is az. A randi az amikor kettesben találkoztok és az első randinak nem úgy kell megesnie, hogy mindenki kukkol. Fogd fel úgy mint egy baráti találkát, aztán örülj, hogy ott a csajszi is, ennyi. Azt tisztázd magadban, hogy egy, ezen semmi se múlik, kettő, itt neked nem kell semmiben sem teljesítened.
2018. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dexter jókat ír. Drukkolunk!
2018. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most indulok. Köszönöm ;)
2018. dec. 6. 17:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Na?
2018. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!