Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap randim lesz egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randim lesz egy idősebb férfival, izgulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap vacsorázni megyek egy nálam jóval idősebb férfival (én 25 vagyok, ő 50) - az előző kapcsolatomban is nagy volt a korkülönbség, ezért kérlek, ne szóljatok meg :)


Az a probléma, hogy már régen randiztam, ráadásul nagyon tetszik nekem az úriember. Félek, hogy remeg majd a lábam, összeszedetlen leszek stb.


Mit csináljak? Van ezek ellen valami tippetek?



2018. jún. 22. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
normális vagy ? 50 essel kezdesz ? De most komolyan. Vigyázz mert meghág hogy te neked fogalmad sem lesz milyen fájdalommal jár. Én a helyedbe korodbeliekkel kezdenék. Te tudod. Sexual disturbed and game over life .
2018. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Jaj basszus mindenki izgul randin, ez a szép benne. Ne görcsölj rá.
2018. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Esetleg valami konkrét tipp, amivel oldani lehet a feszültséget? :)
2018. jún. 22. 12:55
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Köszönj illedelmesen a bacsinak, ne tegezd elsore, az illetlen.
2018. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Mit csinalj-ne izgulj! Bar igen nagy a korkülönbség. Lanya lehetnél. Bar Andy vajnának is fiatal csitri baratnöje van.... manapsag ez mar divat. Ezt nem elitelve irom, kinek mi jön be. Ennyi erövel mamámmal is randizhatnék😁


30f.

2018. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
No para, kivágott blúz, rövid szoknya, magassarkú szandál, diszkrét smink és ő is izgulni fog a randin. :)
2018. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg annyira rossz a helyzet, hogy egy generációval fentebb kell keresgélned?
2018. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az érettebb férfiakhoz vonzódom, ennyi. Még várom a válaszokat :)
2018. jún. 22. 14:13
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

Ez már túlérett kategória. :D

Bár kinek a pap.... Nekem tuti nem kellene az aszott p.öcével.

2018. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Én detto ilyen vagyok...

Nekem az segít mindenben ha idegelek, hogy mély levegő, nagy mosoly, önbizalom!! Sok sikert!! 26/l

2018. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!