Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy lánnyal akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy lánnyal akivel lefeküdtem és kiderült, hogy prosti (? )

Figyelt kérdés
Én meg gyorsan leléptem amég aludt, mert nem tudtam volna kifizetni és féltem, hogy megveret ezért. Mi lesz ha megtalál? én nem tudtam, hogy prosti, ha tudtam volna le se fekszek vele, most mit csináljak? A prostik ha randizni akarnak miért nem mondják meg mindjárt a legelején, hogy prostik?

#szex #randi #prostival
2018. dec. 9. 00:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
A történetből csak az hiányzik, hogy miként derült ki az, hogy prosti..
2018. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Te sem voltál még prostinál... elöbb jön a megbeszélés, előre kifizetés stb... valószínű, te ingyenes páciens voltál, nyugi, nem lesz vérdíj a fejeden, főleg ha ott is aludtál, ha meg üzlet miatt volt veled, akkor jó nagy szutyadék lehet, hogy utána elaludt, és nem készült a köv kunncsaftra...
2018. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%
Háááát! Elég besz-ri vagy. A lány meg szerelmes beléd. Micsoda mázlista vagy?
2018. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
hát, megláttam egy hatalmas óvszeres dobozt és a fürdőszobában is volt férfi tusoló meg olyan furcsa is volt az öltözéke viselkedése...
2018. dec. 9. 00:15
 5/25 anonim ***** válasza:
7%

Van ilyen hogy csőbe húzzák a kuncsaftot. Szerencséd van hogy nem kelt fel amikor leléptél, különben a strigó a szart is kiverte volna belőled.

Mondjuk most sem lennék a helyedbe mert a strigó az ilyet nem hagyja annyiban, példát fog statuálni veled.

2018. dec. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
dehogy voltam még prostinál, úristen fúj, már hogyne lennék beszari, ha jönne a stricije mit csinálok, nem vagyok egy verkedős izomgörcs, nem tudom, hogy mennek ezek a prostik, de belém ne legyen ilyen szerelmes. tökre bepánikoltam most.
2018. dec. 9. 00:18
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
5. Nincs ott semmiféle strigó, csak a te fejedben.
2018. dec. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
26%

A prostiknak előre kell fizetni, anélkül hozzá se nyúlhatnál. Szerintem nem az összesnek van stricije, ez is egy hatalmas tévhit. Szerintem külföldre jobban jellemző, itt a csajok maguktól csinálják és maguknak gyűjtik a pénzt. Stricije max az utcai lányoknak vannak.

Azért a prostik is nők, néha szerintem ők is azért akarnak lazulni, pasizni.

2018. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
de miért csinálnak ilyet? nem megy a szekér, hogy átkell vágni az embert? még szerencse, hogy bepiállt és gyorsan elaludt, lehet bármi bajom? hogyan bizonyítom be, hogy én nem tudtam, hogy fizetős?
2018. dec. 9. 00:23
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi észt... :D Holnap egy levágott lófej mellett ébredsz, aztán hamarosan megérkeznek a verőemberek is és örülhetsz, ha jó kedvükben találnak :D

Viccet félretéve, milyen randi volt? Mert ha az utcán odaszólt, hogy szia baby, van kedved egy kicsit hancúrozni, azt nem tekinteném annak, akkor tényleg fizetned kellett volna. Amúgy meg nem hiszem, hogy egy prosti, ha pénzre vár elalszik a kuncsaftja mellett.

2018. dec. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!