Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok számotokra ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra ha egy fiú rendőr/rendőrnek tanul az vonzó vagy inkább hátrány? Máshog viszonyulnátok hozzá, mint egy civilhez?

Figyelt kérdés

2018. dec. 10. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a rendőr lányoknál nem hátrány...;)
2018. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Írd helyesen : rendornek NEM tanul
2018. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Lol, egy okj-s vagyonőrrel is előbb járnék, mint egy rendőrrel. :D Na jó nem, de kb. azon a szinten van, bohóc mindegyik.
2018. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra kizáró ok.
2018. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A rendorok sajnos biologiai eletritmust tonkretevo beosztasban vannak altalaban. Sok tulora van,hirtelen behivas. Nem a rendor pozicio a gaz,hanem a velejaro dolgok. ( Nem vllt rendor baratom,csak ismertunk egyet: a szomszed elettarsa volt. Lehet,azota valtoztak a dolgok.)


Sokan fenyegetik a rendort vagy a csaladjat. Ez veszelyt jelent.



N/36

2018. dec. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

A strázsáló rendőrökkel alapvetően az probléma, hogy nincsen ambíciójuk, a valódi munkákhoz nem füllik a foguk. A legtöbb szakma komoly kihívásokkal, gondolkodással, folyamatos fejlődéssel jár, plusz önálló döntéseket kell hozni. A rendőrjárőrök csak annyiban különböznek egy biztonsági őrtől, hogy több jogi halandzsát próbálnak a fejükbe verni a képzésen és nagyobb hatáskört kapnak.

Nem nagyon kell önálló döntést hozniuk, parancsot kell követniük. Nem kell érteni kétkezű vagy szellemi tevékenységhez. Még jól beszélniük sem kell tudni az emberekkel. (egy tescos árúfeltöltő, eladó is jobb szociális érzékkel rendelkezik náluk)


Szerintem hátrány, ha rendőr járőr vagy rendőr járőrnek készül az illető! Feltéve, ha nálad van egy színvonal, amit nem kell ütnie egy partnernek.


Hozzátenném, rendőr és rendőr között is van különbség! Van köztük is értelmes, jóember. De arányaiban kisebb az esélye, mint a nem rendőrök között. Hiszen, esetükben már az egyszerű gondolkodásmentes élet választása is feltételezi, a gyenge értelmei és érzelmi képességeket.

Tiszt vagy nyomozó egy kategóriával fentebb van a listán. Köztük kicsivel több értelmes ember akad, mit a járőrök között, ám ők is csak rendőrök.


Röviden? Rendőr, mihez ért?


Jómagam, koromnál fogva voltam katona. Azt is utáltam! A fizikai mozgáson kívül semmi jó nem volt benne. Illetve az összezárt társasság sem volt rossz. A pozitív emlékek tőlük, miattuk jöttek, nem a katonaságtól.

De a sorkatonák többsége, mikor bevonult már legalább egy szakmát kitanult. (Vissza is sírja a honvédség azt az időt, hiszen számtalan ingyen szakembert kaptak akkoriban. Manapság pedig külső vállalkozókat kell fizetniük minden apróságért.)

A rendőrök viszont a 8 általánoson kívül semmit nem tanulnak, mielőtt a rendészeti középiskolába mennek.


Nem mellesleg, hogy lehetne összehasonlítani egy rendőrt a civilekkel? Civilekkel, akik akár hosszú évekig tanulnak, szakmai gyakorlati és elméleti tapasztalatokat szereznek, majd esetleg még többet tanulnak, és még több élettapasztalatra tesznek szert.

Én öt szakmával rendelkezem, egy középiskolai szakma, három okj képzés, egy diploma. Folyamatos tanulással, tanfolyamokkal kell követni a munkám fejlődését.

47 éves vagyok, de folyamatosan fejlődöm, míg a velem egyidős rendőr ugyanaz, aki 20-30 éve volt.


(persze, számtalan civil sem fejlődik és marad a régi szinten)


Kedves kérdező! Hogy te kit választasz, az a te dolgod!

2018. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lux morulus ***** válasza:
100%
Totál mindegy kérdező, csak ne ezt a kitekert értékrendű, és világú, beképzelt pöfeteg gombát, aki túl gyáva, hogy odaáljon ha baj van.
2018. dec. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

6-os! Ha így lenézed a rendőröket, akkor szerinted kinek kellene ellátni a feladatukat?

Mihez ért a rendőr? Miért kellene a rendőrködésen kívül máshoz is értenie?

Az emberek többségének általában egy szakmája v végzettsége van.

Stb, stb... totál hülyeség az egész amiket írtál.

Lehet,h te katonaként csak ugráltál, de más azért megtanult ezt, azt...

A többi hozzászólásból is csak a sztereotipia árad, miszerint a rendőr csak hülye lehet. Mintha minden más szakmában csak zsenik dolgoznának...

Fogalmatok sincs mit kell tudnia v mik az elvárások egy rendőrrel szemben..

Még mielőtt vki. rákezdene: nem vagyok rendőr, de szemellenzős sem...

2018. dec. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!