Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ha egy férfire azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha egy férfire azt mondjátok, hogy "aranyos" az pozitív vagy negatív jelző?

Figyelt kérdés

Már többször megkaptam azt a jelzőt a lány barátaimtól,hogy mennyire aranyos vagyok,de szerintem ez ciki.

Egy kiskutya vagy egy kismacska aranyos,de férfire nem mondanék ilyet.

Ez az aranyos kifejezés olyan,hogy barátnak jó vagy,de pasinak nem kellenél?

Nem azért kérdezem mert rá akarok nyomulni valamelyik lány barátomra,csak kíváncsi vagyok.

Csajok,ti milyen pasinak mondjátok/mondanátok azt hogy aranyos?

Ez egyértelmű barátzóna?


25/f


2018. dec. 10. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Erősen "Legyünk csak barátok" gyanús az ilyen kijelentést. Bár volt már ellenpêlda.
2018. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyértelmű barátzóna. Ennek a jelentése az, hogy: "Soha ne merj úgy közelíteni."


Egyébként ha nőre mondják, az is ugyanolyan ciki. Szóval nemfüggetlen.

2018. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Én pozitívan használom abszolút, de igen, eléggé friendzone, akire ezt mondom.
2018. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Pozitívan használom, nem friendzone jelleggel
2018. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 he84 ***** válasza:
64%
Én férfira nem szoktam mondani, legfeljebb néha egyes tetteire, ha esetleg tényleg számomra valami aranyosat csinált, vagy épp aranyosan viselkedik. Semmi köze a barátzónához.
2018. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát, azért jobb, mintha azt mondanák rád, hogy egy bunkó f. sz vagy. :) Te ilyen vagy és kész, ezen nem lehet változtatni.
2018. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam ez személyfüggő. Van aki aranyos, a barátom, de csak ennyi. Egyikőnk sr gondolt soha többre.

Van olyan aki tényleg tetszik (most egy konkrét személy) akinek tényleg vannak aranyos megnyilvánulásai, meg olyan dolgai amikre nem tudok jobb szót. Nála is pozitív de nyilván más értelemben. Őt nyilván nem csak barátnak akarom:)

2018. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mikor mi. De a barátaim egyértelműen "barátzónában" vannak. Még mindig idióta kifejezésnek tartom. Nők nem nyígnak, hogy "barátzónában" vannak.


Van egy barátom aki iszonyat aranyos, van pár infantilis megnyilvánulása a személyisége különc, ha megismered a külsejével nem is foglalkozol.


Aranyos barátnőm pasija is: jó fej, jól bánik vele, nekem egyáltalán nem tetszik, de értékelem a belső tulajdonságait.


Lehet aranyos olyan is aki fiatalabbnak tűnik a koránál és emiatt nem vonzó számodra. pl ott van a színész Thomas Brodie Sangster az aranyos különféle stádiumain átment. Anno aranyos <3 volt amikor kislányként néztem az igazából szerelmet, manapság aranyos mert a "kis" öcsémre emlékeztet.


És aranyos az a férfi is aki eltalálja hogyan kell elnyerni a kicsi szívem és olvadok ha csak ránézek. ui. hozd a felmosót

2018. dec. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pozítivan használom,múltkor egyik férfi ismerősöm mondott nekem valami olyasmit,hogy akkor mi mást mondjak,hogy lásd törődöm veled,de ezt humor jellegűen és mégis olyan aranyosan.:) persze lehet aok férfi rosszul veszi ezt le,de nektek is vannak aranyos gesztusaitok.
2018. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Friendzone a pélót, engem megdícsért hogy cukin alszok, aztán lepippantott.
2018. dec. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!