Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az csak nekem furcsa, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az csak nekem furcsa, ha valakivel matchelek, és a 3. üzenetváltásnál, máris találkozni hív?

Figyelt kérdés
Tehát úgy hogy összesen 6 mondatot cseteltünk, máris randira hív. Jó, hogy elhív, mert persze a személyes találkozó a cél, de ilyen kevés üzenet után nekem kicsit ijesztő.
2018. dec. 11. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
De nehéz a nők élete, túl hamar hívják őket randizni :(
2018. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, pár nap beszélgetést kivárnék.
2018. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem pont az a furcsa, ha valaki napokig csetelgetni akar ahelyett, hogy egyből a lényegre térne és találkozót javasolna.
2018. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Az egész Tindert aznap esti dugópartner megtalálására fejlesztették ki, ezt jó, ha tudod.
2018. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tinderről van szó. Ezt jó, ha tudod :)
2018. dec. 11. 16:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Így kell ezt csinálni. A 3. üzenetváltás után ugyanis minden egyes újabb körrel exponenciálisan csökken annak az esélye , hogy a nő egyáltalában még válaszol vagy hajlandó találkozni. Ha neked minden férfiért ezer nővel kellene versenyezned, talán megértenéd.
2018. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

#3

Mi derül ki 6 mondatból? Még egy A4es adatlapból sem sokminden.

Ráadásul én is elég speciális eset vagyok, nem akarnának túl sokan, tehát alapos előkészítést igényel a dolog.

Óvjuk randipartnereink lelkét és idegrendszerét!

2018. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát találkozzál már vele nem igaz *****. Pont ezért vagy a társkeresőn, hogy személyesen találkozz másokkal. Az ilyeneknek a cleverbot való komolyan mondom. Az biztos, hogy téged sem az eszedért kedvelnek.
2018. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem az a lényeg, hogy elhívjon randira? Ott ismerjétek meg egymást ne üzenetben. Dikheh hol tartunk? 2 hónap irkálás?
2018. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rockarc ***** válasza:
75%

Szerintem ez fugg az egyes emberektol. Jelezd neki finoman, hogy elobb online ismerjetek meg jobban egymast. Mas no meg arra panaszkodik, hogy sok a szoveg, es mikor hivjak meg randira. Ha problemanak erzed, akkor jelezd fele, ha ennyitol eltunik, akkor az az agyban is leeresztett volna, mint egy lufi.


42F

2018. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!