Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti tényleg autóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti tényleg autóban méritek egy férfi pénzügyi helyzetét? Tényleg nagyon kiábrándító ha nincs kocsim?

Figyelt kérdés

Vehetnék autót, de nem látom értelmét.

Nem kérek olyan válaszokat, hogy a pénz nem számít. Biztos léteznek ilyen nők, de én még nem láttam ilyet.

Tehát a kérdés azoknak szól, akik tudatosítják is magukban, hogy nekik a férfi vagyona (is) számít.



2018. dec. 13. 14:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%

Nem ebben mérik szerintem, de gondolj már bele. Manapság elengedhetetlen, hogy autót nélkülözz. Bevásárlás, időhöz/helyhez nem kötött utazás, majd gyerek esetén orvoshoz a jeges úton bringával cammogsz, vagy felkelted időnap előtt, hogy elerjetek az első buszt, amihez lehet, hogy 1-2 km is gyalogolni kell, ha vidéki településen élsz? Ha nyaralni mentek a barátnőddel, felesegeddel, majd vonatoztok, buszoztok nagy csomagokkal? Lehet már venni 300 ezerért is jó használt autót, nem kell millát költeni rá.

Írom ezt férfiként, akinek egyébként munkába járási eszköze is az autó. Nélküle sehogy sem érnék oda a munkahelyre. Ez sem egy utolsó, ráadásul sokkal előbb hazáér az ember kocsival, mint busszal, pláne ha téríti a cég a benzint. 🙂

2018. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem az számít, hogy legyen a férfi annyira önálló anyagilag is, hogy el tudja tartani magát, és ne kelljen eltartani.
2018. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%

Nem konkrétan autóban, de igen, a nőknek fontos a pénz.

Aki tagadja, az hazudik!

2018. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Az autót most érzem gyerekkel már, hogy nélkülözhetetlen. Másik városban van a gyerekorvos éppen most szaladtam vele 40fokos lázzal. 1éves, nem tud menni. Hideg van, nyűgös, fájdalmai vannak. Opció rohanok vele mínuszba babakocsival egy buszhoz majd szintén hidegben esetleg órákat várni a csatlakozáshoz. Igen.. Fontos. Nagyban megkönnyiti az életet tényleg ahogy előttem is írták egy bevásárlás stb. Viszont... Nekem aztán teljesen mindegy milyen kategóriás. Aból Bbe eljussak. Ennyi. Sztem ez egy minimálbéres fizudbol is kigazdálkodható.
2018. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

4.-nek.


"Sztem ez egy minimálbéres fizudbol is kigazdálkodható."


HOL?????????

2018. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Mivel mindig is vidéken éltem, ezért az autó elengedhetetlen nekem. Mondjuk a lényeg, hogy nekem legyen, de a férjem ki sem tudott volna jönni hozzám, mikor megismerkedtünk, 15 km-re lakott, tehát ha mindig elmegyek érte, meg hazaviszem, az 60 km. És azért egy autót ne hívjál már vagyonnak, akkoriban egy kb. 700 ezret érő autóm volt, az messze van a vagyontól.
2018. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

Szép lett volna ha a randira 50-esként biciklivel visz egy nőt vacsoràzni...


Igen, jó ha van kocsi.

Te nem jàrsz bevàsàrolni?Mert mi igen, és a csomagtartó fullra teli van, ez busszal szép lenne.


Leírtam kiràbban, de megint leírom.

Lànyom eltörte a csuklójàt, szerinted ha nem szalad értünk haza melóból, busszal milyen lett volna a lànyomnak 50 km-rel tàvolabb menni, mivel csak Hatvanban fogadtak?Biztos élvezte volna.

Kocsival jàr dolgozni, benzint nem fizetik, buszt igen.De így, hogy kocsival jön, délutànosból màr este 3/4 10-kor ki tud csekkolni.Buszra vàrhatna 22:20-ig, így itthon van 10-re.Reggel sem hajnal fszàn kell indulnia, ràér később.


Mennyire szàmít a pénz?

Nos, mikor elvàltam, inkàbb maradtam volna kettesben a lànyommal, mintsem összejöjjek egy filléreskedő, napról napra élő férfivel.


Őszinte vàlaszt akartàl?Leírtam, lehet lepontozni.

2018. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, pont az ilyen őszinte válaszokat vártam mint az előző! Ment a zöld!
2018. dec. 13. 15:20
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Én Budapesten élek, itt nem létszükséglet az autó (nagy bevásárlásnál sem, előfordult már, hogy jól megbámultak, mennyi cuccot elcipelek kis termetű nőként, helyet persze senki nem adott át, nem baj, edzett vagyok, nem fogok az első ülésért tolakodni, mint sok korombeli "férfi"), ha ingáznék, akkor már fontosabb szempont lenne. 2. válaszoló voltam.
2018. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Köszönöm :)

De mellesleg ha valaki beléd szeret, akkor BELÉD fog, nem abba, hogy van-e kocsid.

Rengeteg előnye van.

2018. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!