Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki akar használni, hülyíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akar használni, hülyíteni akar, vagy komoly szándékai vannak? Nem ismerem a személyiségét.

Figyelt kérdés
Van egy munkahelyem, ahová dolgozni járok. Itt vannak többféle vezető pozíciók, az egyik neve lead. Az egyik lead, férfi, felfigyelt rám (nő vagyok). Mindig nézett engem, stb. Igyekezett ürügyet találni, h kontaktot teremtsen velem. És legutóbb megkérdezte, van-e valakim. Iszonyúan zavarban volt, amit nem is értettem, mivel ő egy lead, én meg csak egy sima embőcke vagyok. És mondtam, szingli vagyok ősz óta. De akkor szerintetek mi a szándéka velem a jövőben?
2018. dec. 13. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Ki akarja rád vetni a hálóját. Úgy látszik, a "sima embőckék" az esetei :D
2018. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kíváncsi, gondolom tetszel neki.

De azért ne éld bele magad.

2018. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Ezek a csúnya leadek kihasználják, hogy imponál a poziciójuk a kis embőckéknek, hogy megdugják őket.
2018. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk? Ennyiből max az orákulum látná.

De a kérdést sem igazán értem. A mai világban azért bőven van annyi beleszólása mindkét félnek egy kapcsolatba, hogy maguk terelgethessék a mederbe a dolgaikat. A hülyítéshez két fél kell, egy aki csinálja és egy aki hagyja. Csak úgy ahogy a komoly szándékok sem csak úgy érkeznek, azért tenni kell. El kell nyerni a másik kiemelt figyelmét azon túl, hogy mellettük léteznénk. Nem a kamaszkorban vagyunk...

Ha pedig arra irányul a kérdés, hogy mit ehet egy sima emőckében egy "lead".. hát azt hogy ő is ember... illetve van aki az efféle státuszkülönbségekre gerjed, míg másokat pont hidegen hagyja és csak egy csinyos nőt lát, aki valamilyen irányba megindította őt. Tényleg nem értem. Én, a 3 diplomámmal ne állhatnék szóba egy nálam sokkal fiatalabb, kevésbé tanult és alacsonyabb egzisztenciális háttérrel rendelkező nővel pusztán azért, mert ilyen olyna irányban megfog? Na de kérem... ez nem a középkor. és bohócnak is öreg vagyok már, hogy társadalmi konvenciókra adjak.

2018. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Te tudtára adtad, hogy szingli vagy, de valamiért hezitál. Valószínűleg a munkahelyi környezet, vagy a felesége feszélyezi. Ha bejön neked, akkor olyan helyen kezdj beszélni vele, ahol mások nem látják, és meg derítsd ki ő szingli-e.

De a munkahelyi kapcsolatnak vannak veszélyei is, remélem ezzel tisztában vagy.

2018. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!